HD 6800 Siyah Ekran

kyobey

Hectopat
En başından yazayım arkadaşlar sorun ve sıkıntıları.

Yaklaşık 6-7 ay once guc kaynagım patladı ve yanında HDD'yi de yemıs her ıkısınıde sıfır almama ragmen PC'de kı kapanmalar ve donmalar devam ettı bu surecde hep gecen 2 ay oncesıdınde en pahalı macun ıle yenıden bır bakıma soktum bilgisayarı "bu arada sunuda belırteyım ekran kartını da acıp macunladım ama ucuz macunla macunlamıstım "neyse 2 ay oncekı kalıtelı macundan sonra ortada sorun falan kalmadı su 2 gun oncesıne kadar 2 gun once birden bıre bilgisayar agır acılmaya ve yenıden donup kapanmaya basladı ve ardından ekran kap kara oldu format atmayı denedım ama format atarken de dıkkat ettimki bazı sorunlar cıkmaya baslamıs CD ROM calısmamaya basladı format atarken sil menuleri acik degil vs. bunları halledip bir şekilde formati gerceklestirdim ama ekran kartını guncelleme gelince iş gunceller guncellemez bilgisayarda herhangı bır seye tıklamamla hemen ekran kararıyor eger tıklamazsam ve acılıs anından ıtıbaren acık bıraksam hıc kararmıyor ekran ilk sorun oldugunda bayağı bir System geri yuklemeside yapmıştım ama gene duzelmemişti

Denedıgım dıger yontemlerden bazıları da sunlar:

-Internette kımılerı bazı programlar onermıs onları denedım eskı dosyaların kalıntıları sılıp yenıden format attım ...Gene aynı sorun var
-Baska bır format daha atıp once Windows guncellerımı yapıp sonra ekran kartını guncelledım ... Gene aynısorun var
-Guncellemeyi hem manuel bulup hem de orjınal sıteden AMD Catalyst beta olmıyanıyla denedım ... Gene aynı sorun var

Windows 7 Ultimate 64 Bit ile denendi tum formatlar yanı bu sorundan nasıl kurtulcam bır turlu bulamıyorum ve yardımlarınızı beklıyorum

Ekran kartım: AMD HD Radeon 6800
İşlemci: AMD FX (tm)-6300 Six-Core Processor 3, 50 GZ
Guc kaynagı: 80+ Plus FSP 500W

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı