Hd 6850 crossfire

123emrahburuntas

Hectopat
Selam arkadaşlar. Benim bir adet Sapphire hd 6850 1 gb 256 bit dual-extractor teknolojili ekran kartım var. Ben bu kartımdan
bir tane daha alıp crossfire yapmak istiyorum. Buna uygun işlemci ve anakart önerirmisiniz ? Bir sorum daha olacak. Hd 6850 crossfire gtx 580 performansı verir mi ? Xevaplarınızı bekliyorum. Bütçe kısıtlı, 550-600 tl bütçe var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence SLI gereksiz fakat anakartınızda 1 adet PCI-e yuvası yok mu ?
Amd kartlarda sli yoktur crossfire vardır. Benim önerim ise ekran kartınız artık eski nesil. O kartı satıp yeni nesilden daha performanslı bir kart alırsanız daha iyi olur. Hem çift kart kullanımında sorun olabiliyor.

Güç kaynaginiz ve diğer bilesenleriniz uygun ise elinizde ki Hd6850yi satarak şuan 600 Tl olan butcenize yaklaşık 200tl daha katmış olursunuz. 800tl bütçe ile alacağınız ekran kartından crossfire yapılmış Hd6850ye göre çok daha iyi performans alırsınız.

arkadaşlar bir şey soracağım hd 6850 ile hd 6870 cross fire performanslı olurmu yoksa iki tane 6850 ekran kartı cross fire mı yapsam performanslı olur

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı