HD 6850 ekran kartı driver kurulmuyor

Mustafa Akar

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle selamünaleyküm, dün akşam PC her zamanki gibi çalışıyordu biraz ara verdim gelince (hiçbir şey yapmadım) kendini sürekli yeniden başlatıyordu araştırdım format dediler attım ama bilgisayar açılınca renkler birbirine girmiş 8bit olmuş ve sabit 640x480 çözünürlülük oldu değişmiyor. Driver güncelle dediler çözünürlülük düşük olduğu için driver setup u ekrana sığmıyor ileri diyemiyorum ekran kartı: AMD HD 6850 her yolu dedendim monitörü ve kablo yu değiştirdim başka ekran kartı taktım bir sorun yok. Sadece Windows'ta böyle oluyor BIOS'ta ve Windows başlatılıyor kısmında hiçbir şey yok tertemiz. Windows 7 kullanıyorum

Sorunu tam teşhis edememekle beraber o tür ATI HD serilerinde genel sıkıntılardan biri de sürücü yükleyememe veya sürücü yüklendikten sonra siyah ekranda kalmadır. Sistemde dahili grafik birimi varsa ekran kartını çıkarıp görüntüyü oradan alıp Windows 10 kurabilirsiniz. (Sisteminizi bilmediğimden tam bir şey söyleyemem fakat Windows 10 - Windows 8.1 sürücüleri otomatik kurduğundan belki çözünürlük sorununu halledebilirsiniz.)

Sorunu tam teşhis edememekle beraber o tür ATI HD serilerinde genel sıkıntılardan biri de sürücü yükleyememe veya sürücü yüklendikten sonra siyah ekranda kalmadır. Sistemde dahili grafik birimi varsa ekran kartını çıkarıp görüntüyü oradan alıp Windows 10 kurabilirsiniz. (Sisteminizi bilmediğimden tam bir şey söyleyemem fakat Windows 10 - Windows 8.1 sürücüleri otomatik kurduğundan belki çözünürlük sorununu halledebilirsin
Sorunum bu 640x480 çözünürlülük olduğuiçin hiçbir şey ekrana sığmıyor ve driver i kuramıyorum

Dosya Ekleri

• indir.jpg
    indir.jpg
    4,6 KB · Görüntüleme: 28
  • LnnyAJ.jpg
    LnnyAJ.jpg
    250,3 KB · Görüntüleme: 40

Yeni konular

Geri
Yukarı