HD 6870 ekran çizgi çizgi oluyor

OnurhanDOG4N

Hectopat
Merhaba, bugün ikinci el bir HD 6870 aldım. İlk başta her şey normaldi ama yaklaşık 10-15 dk sonra ekran çizgi çizgi oldu ve görüntü gitti. Kasayı kapattım açtım bir süre olmadı ama oyuna girince oyunun ortasında çizgi çizgi olmaya ekran kaymaya başladı. Bunun sebebi nedir? Tamir ettirmek mi mantıklı yoksa iade etmek mi? Adam şu an test yaparak iade alacağını söylüyor. Siz ne önerirsiniz? Bu düzelir mi yoksa düzelmez mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Param güvende gibi bir sistemle aldıysanız tavsiyem iade edin süresi dolmadan. GPU artık ömrünü doldurmuş, tamir kesinlikle kurtarmaz astarı yüzünü geçiyor ki başarı ihtimali de düşük.

Merhaba, bugün ikinci el bir HD 6870 aldım. İlk başta her şey normaldi ama yaklaşık 10-15 dk sonra ekran çizgi çizgi oldu ve görüntü gitti. Kasayı kapattım açtım bir süre olmadı ama oyuna girince oyunun ortasında çizgi çizgi olmaya ekran kaymaya başladı. Bunun sebebi nedir? Tamir ettirmek mi mantıklı yoksa iade etmek mi? Adam şu an test yaparak iade alacağını söylüyor. Siz ne önerirsiniz? Bu düzelir mi yoksa düzelmez mi?
Almadam önce kontrol ettiniz mi?

Param Güvende gibi bir sistemle aldıysanız tavsiyem iade edin süresi dolmadan. GPU artık ömrünü doldurmuş, tamir kesinlikle kurtarmaz astarı yüzünü geçiyor ki başarı ihtimali de düşük.

Hayır Letgo üzerinden bir bilgisayarcıya giderek aldım, adam alırım diyor umarım bir kurnazlık yapıp sen bozmuşsun demez.

Almadam önce kontrol ettiniz mi?

Bana FurMark videosunu attı orada bir sorun yoktu, bende ona güvenerek aldım eve geldim vaziyet bu.

Geri
Yukarı