HD 6950 Hala İş Görür mü?

6950 yeterli midir

• Oy verenlerin toplamı
    31
Sen kartı vasat sandın herhalde. Ne kadar eski bir seri olsada soldan ikinci rakamı 9 ve de az bir farkla GTX 750Ti'dan daha performanslı. HD Graphics ile karşılaştıramazsın.

Hocam 1080P Ultra'da 40-45 arası GTA 5 oynatabiliyor bu kart. Videolar mevcut internette.
Ben de küçümsemişim kartı yahu :D

yeni dizeceğim kasayı zalman z11 hf1 düşünüyorum 6-7 ay sonra gtx1080 alacak durumum olacağını düşünüyorum yavaş olacak ama harika olacak sağolun beyler

Sen kartı vasat sandın herhalde. Ne kadar eski bir seri olsada soldan ikinci rakamı 9 ve de az bir farkla GTX 750Ti'dan daha performanslı. HD Graphics ile karşılaştıramazsın.

Hocam 1080P Ultra'da 40-45 arası GTA 5 oynatabiliyor bu kart. Videolar mevcut internette.

Kartı vasat sanmadımda eğer ki yeni kasaya o kartı takmak istemezse diye dedim ve ayrıca kartın performansını bilmeden kesin birşey söylemek istemediğimden hangisi performanslıysa onu kullansın dedim.

HD 6950 performans olarak HD 7850'ye yakındır R7 265 HD 7850 kartının yenilenmişi olduğuna göre elinizdeki kart R7 265'e yakın performans göstermektedir.

Küçümsenecek bir kart değil.

6 senedir 6850 kullanıyorum . Şu anda GTA5 i texture quality hariç gerisi high - very high da oynuyorum vsync half ta olarak ve g3258 ile birlikte. Yani küçümsemeyin bu kartı daha en azından 2 sene götürür sizi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı