RX 550 hala iş görür mü?

Kerimy

Centipat
Merhaba sistemim.

ASUS TUF B450M PLUS GAMING.
Ryzen 5 3600X.
8×2 G.Skill RAM.
Samsung SSD.
600 Watt FSP PSU.

Şu anda idarelik olarak R7 240 ekran kartı takılı ama Witcher 3, Watch Dogs2 gibi oyunlarda Low'da 20 FPS veriyor ve rahat oynayamıyorum azından mediumda bu tür oyunlarda RX550 işimi görür mü? 2. ele güvenemiyorum sıfır alacağım, ne dersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden olmasın eğer bütçen buna yetiyorsa ve sıfır almak istiyorsan. Tabii en yüksek ayarlarda 1080P tecrübesi sunmayacaktır ama R7 240'a göre ciddi fark yaratacaktır. Medium ayarlarda işini görür.

Bu videoda güncel oyunlardaki performansını uygun ayarlarla görebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Witcher 3
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Merhaba sistemim.

Ryzen 5 3600X.
8×2 G.Skill RAM.
Samsung SSD.
600 Watt FSP PSU.

Şu anda idarelik olarak R7 240 ekran kartı takılı ama Witcher 3, Watch Dogs2 gibi oyunlarda Low'da 20 FPS veriyor ve rahat oynayamıyorum azından mediumda bu tür oyunlarda RX550 işimi görür mü? 2. ele güvenemiyorum sıfır alacağım, ne dersin.

Merhaba sistemim.

Ryzen 5 3600X.
8×2 G.Skill RAM.
Samsung SSD.
600 Watt FSP PSU.

Şu anda idarelik olarak R7 240 ekran kartı takılı ama Witcher 3, Watch Dogs2 gibi oyunlarda Low'da 20 FPS veriyor ve rahat oynayamıyorum azından mediumda bu tür oyunlarda RX550 işimi görür mü? 2. ele güvenemiyorum sıfır alacağım, ne dersiniz?

RX 570LE Ultra yüksekde rahat oynarsınız RX550 ile mediumda oynarsınız herhalde.

Merhaba sistemim.

Ryzen 5 3600X.
8×2 G.Skill RAM.
Samsung SSD.
600 Watt FSP PSU.

Malesef yeni çıkan oyunlar artık RX 560 istiyor minimum.

Bu kartı kendim kullanıyorum. Ne yazık ki oynamak istediğim oyunu oynatamıyor. Bütçe sıkıntınızın olmadığını var sayarak, bu devirde GTX 1650 Super'dan aşağısına bakılmaması taraftarayım. Dediğim gibi bu sadece var sayım. Ama para RX 550'ye yetiyor ise alabilirsiniz. Ayar kökleyemezsiniz. 1080P'de oyun oyuna değişerek. Genel anlamda düşük - orta ayarda oynarsınız.

Bu kartı kendim kullanıyorum. Ne yazık ki oynamak istediğim oyunu oynatamıyor. Bütçe sıkıntınızın olmadığını var sayarak, bu devirde GTX 1650 Super'dan aşağısına bakılmaması taraftarayım. Dediğim gibi bu sadece var sayım. Ama para RX 550'ye yetiyor ise alabilirsiniz. Ayar kökleyemezsiniz. 1080P'de oyun oyuna değişerek. Genel anlamda düşük - orta ayarda oynarsınız.

Yazıyı şu an görüyorum kartı hala almadım bugün sipariş vereceğim monitörümün 1080P çözünürlüğü bulunmuyor maksimum 1366X768P bu kalitede sanırım her oyunu Low-mediumda oynatır ne dersiniz?

Geri
Yukarı