Çözüldü HD 7400M ile CS:GO veya Valorant oynanır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

emir erdem

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci Lise 1
RAM
4GB
Ekran kartı
HD 7400M, INTEL HD 3000
İşlemci
İ5 2430M
En düşük ayarlarda ikisinden herhangi birini dropsuz normal bir şekilde oynayabilir miyim?

Çözüm
Valorantı istediğiniz gibi oynayamazsınız. CSGO da drop yaşarsınız.
1642504590433.png

İşte benim eski PC :) Valorant en düşük ayarlar 1366x768p 50-80 FPS yakalıyordum ancak +100 MHz kadar overclock var. CS:GO 1024x600 doku v. High geri kalanı v. Low 60-100 FPS arası kalıyor.
dostum merhaba bendede laptop var hd 7400m ekran kartı var
işlemcii5 2410m var şuan cihazda 4 gb ram var yarın bi 4 daha takıcam + 240 gb ssd takıcam yeni temizlettim macunlar felanda yeni. windows 10 şuan ama 8.1 yapıcaz bide format atıcam ortalama kaç fps alırım. birde senden ricam over clock nasıl yaptıgını anlatabilirimisin ? kısa video olur yada foto sana zahmet.teşekkürler şimdiden saygılar.

Son düzenleme:
Dostum merhaba bende de laptop var HD 7400M ekran kartı var.
İşlemcii5 2410M var şu an cihazda 4 GB RAM var yarın bir 4 daha takacağım + 240 GB SSD takacağım yeni temizlettim macunlar falanda yeni. Windows 10 şu an ama 8.1 yapacağız bir de format atacağım ortalama kaç FPS alırım. Bir de senden ricam over clock nasıl yaptıgını anlatabiliri misin? Kısa video olur ya da fotoğraf sana zahmet. Teşekkürler şimdiden saygılar.

+4 RAM dopları engeller. SSD hızlandırır. Macun yenilemek ve Win 8.1 sıcaklık değerlerini FPS'yi çok iyi hale getirir. 1024x768 en düşük ayarda 60 sabit alırsın gibi duruyor. OC işlemine gelince. İlk olarak MSI Afterburner programını indir. Ondan sonra aç, karşına bir yer gelecek orada Intel HD 3000 seçili olur oraya tıkla HD 7400M yap. Ondan sonra sıcakları önemsiyorsan fazla OC yapma. Sıcaklık önemli değil diyorsan kökle.

Son düzenleyen: Moderatör:
+4 RAM dopları engeller. SSD hızlandırır. Macun yenilemek ve Win 8.1 sıcaklık değerlerini FPS'yi çok iyi hale getirir. 1024x768 en düşük ayarda 60 sabit alırsın gibi duruyor. OC işlemine gelince. İlk olarak MSI Afterburner programını indir. Ondan sonra aç, karşına bir yer gelecek orada Intel HD 3000 seçili olur oraya tıkla HD 7400M yap. Ondan sonra sıcakları önemsiyorsan fazla OC yapma. Sıcaklık önemli değil diyorsan kökle.
Aynen öyle.
Clock fulledim ancak bellek hızını +120 - 150 arası tuttum. Fazlasını koyunca yırtılıyor grafikler.

Yeni konular

Geri
Yukarı