HD 75750M sistem oyunlarda kasıyor

Ronnie1035

Hectopat
Öncelikle merhaba. Uzunu süredir oynadığım oyunlarda bir kasma var. Pek ciddiye almıyordum ancak bugün Minecraft'taki kasma beni sinirlendirdi. Driverlarda sadece ekran kartını güncelleyemiyorum. AMD desteği kesmiş. Onun dışında her şey güncel.

Sistem:
AMD Radeon HD 7570M.
Intel Core i5-3210M.
8 GB RAM.

Öncelikle merhaba. Uzunu süredir oynadığım oyunlarda bir kasma var. Pek ciddiye almıyordum ancak bugün Minecraft'taki kasma beni sinirlendirdi. Driverlarda sadece ekran kartını güncelleyemiyorum. AMD desteği kesmiş. Onun dışında her şey güncel.

Sistem:
AMD Radeon HD 7570M.
Intel Core i5-3210M.
8 GB RAM.
Ekran kartının desteği kesildi evet ama en son çıkardığı driverı kurdunuz mu? Ayrıca hangi oyunlarda oluyor minecraft dışında ve ne tür kasmalar anlık fps droplar mı yoksa sistem oyunu oynatmakta zorlanıyor mu?

Son çıkardığı driver ı kuramıyorum hata veriyor. FPS düşüşünü CS:GO Valorant gibi oyunların çoğunda yaşıyorum. Genel bir FPS düşüşü yani 30 40 FPS aldım az önce Minecraft'ta.

Son çıkardığı driver ı kuramıyorum hata veriyor. FPS düşüşünü CS:GO Valorant gibi oyunların çoğunda yaşıyorum. Genel bir FPS düşüşü yani 30 40 FPS aldım az önce Minecraft'ta.
DDU ile eski driverı kaldırıp en sonki driverı bir daha kurun.
Buradan işletim sistemine göre indirip kuracaksınız. Öncekinde de buradan mı kurdunuz. Bir de driver sürümünde WHQL yazan driverı kurmanızı öneririm.

Geri
Yukarı