HD 7600M sistem DayZ açar mı?

İşletim sistemi
Windows 8.1
Yer
C:\Windows\system
Daha fazla  
Arkadaşlar, DayZ'yi yıllardır oynamak istiyorum ama sistemim yetmiyor. Biraz eski konulara baktımmı sistem gereksinimim yetiyor fazlasıyla ama şu anda Steam'de yetmiyor.
Eski sürüme yetiyor sizce sistemim açar mı şu anda? Low'da FPS ayarlarıyla 30 FPS alsam yeter :(

Sistem:
  • Intel i3 3120M @2.50GHz Dual Core.
  • 180GB+alan
  • 4 GB RAM.
  • Dahili GPU: Intel HD 4000.
  • Harici GPU: Kart AMD Radeon HD 7600M 2 GB VRAM.
  • Windows 8.1 Pro 64-bit

(Harici kart Windows 10'da çalışıyordu format attım Windows 8.1 kurdum orijinal düzgün çalışmıyor çalışmayı kesti ve bu durumdan kurtuldu hatası yazıyor)

Yeni sürümü açar mı eski sürümün farkı ne bir de eski sürümü nerede oynayacagım (2014 sürümünü kastediyom oyun gezgini adlı kanalda izlediğim kadarıyla yeterli benim için)
Ekran kartım çalışmıyor ayrıca intel hd 4000 kart açar mı
Oynarsınız. Dayz'nin ilk çıktığı o berbat ötesi halinde 6370M ile 1024x768 40 FPS falan oynuyordum.
DaYz eski sürümü 2014 sürümünü tercih ediyorum nerden bulabilirim

Son düzenleme:
Yeni sürümü açar mı eski sürümün farkı ne bir de eski sürümü nerede oynayacagım (2014 sürümünü kastediyom oyun gezgini adlı kanalda izlediğim kadarıyla yeterli benim için)
Ekran kartım çalışmıyor ayrıca intel hd 4000 kart açar mı

DaYz eski sürümü 2014 sürümünü tercih ediyorum nerden bulabilirim
Eski sürümü berbat ötesi bir halde, oynanamaz halde olan eski sürümüydü zaten. Satın alıp yeni sürümünü oynayın. Ki tek başınıza oynamanızın hiçbir esprisi yok. Sadece mapte gezer eşya toplarsınız. Başka da yapabileceğiniz bir şey olmaz.

Geri
Yukarı