HD 7600M ve HD Graphics 4000 arasından ne kullanılmalı?

kaptaneudemos

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, HP Pavilion G6 laptop kullanıyorum. 8 GB RAM, 250 SSD ve 2.50 GHz 3. nesil işlemci bulunuyor, ekran kartından pek anlamıyorum. Sonradan fark ettim, 2 adet ekran kartı var. Önceden kullandığım Intel idi, şimdi AMD'ye tıklayıp sürücüye geri dön dedim. Umarım yanlış bir şey yapmadım. Şimdi fotoğrafta da bulunuyor. Ben hangi ekran kartını kullanmalıyım? Veya ikisini kullanabiliyor muyum veya aralarında nasıl bir fark var? Aydınlatırsanız sevinirim, dostlar. :)

Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Günlük kullanımda HD Graphics'i kullanıyorsunuz. Grafik isteyen uygulamalarda HD 7600M'e geçiyor. Bunu otomatik yapıyor. Yapmazsa Grafik Ayarları'ndan ayarlayabilirsin. Sürücüye geri dön yapmasanız iyi olurdu. Şimdi AMD'nin sitesine girip güncel Driver'ını indirin.

Merhabalar, HP Pavilion G6 laptop kullanıyorum. 8 GB RAM, 250 SSD ve 2.50 GHz 3. nesil işlemci bulunuyor, ekran kartından pek anlamıyorum. Sonradan fark ettim, 2 adet ekran kartı var. Önceden kullandığım Intel idi, şimdi AMD'ye tıklayıp sürücüye geri dön dedim. Umarım yanlış bir şey yapmadım. Şimdi fotoğrafta da bulunuyor. Ben hangi ekran kartını kullanmalıyım? Veya ikisini kullanabiliyor muyum veya aralarında nasıl bir fark var? Aydınlatırsanız sevinirim, dostlar. :)

Eki Görüntüle 970352
Biri işlemcinin dahili ekran kartı biri de harici ekran kartı. Harici olan daha iyi(AMD olan.)

Yeni konular

Geri
Yukarı