HD 7670M bazı oyunlarda 20 FPS sabit kalıyor

İşletim sistemi
Windows 10
Peki nasıl çözeceksiniz arkadaşın sorununu? 2. bir çözüm yolu daha var eski Windows sürümlerini kullanan kişilerde çözmüş Win 10 da çözümü bu güne kadar Technopat'ta bir tek ben sundum benim gibi Win 10 kullanmak isteyen katlanır.

Beta kullanmayı siz seçtiniz. Ara sıra alacağınız siyah ekranlar ve mavi ekranları takmayacaksanız istediğinizi yapın. :)

Hocam peki bu zamana kadar hiç mavi ekran vb hata aldınız mı?

Evet 2 aylık kullanım sürecimde sadece 2 tane mavi ekran hatası aldım onlarda crackli ve optimize olmamış oyunları oynarken sadece 2 kez yaşandı. Sorunu çözüp çözmemek size kalmış Win 7 dönerek de çözebilirsiniz. Bir arkadaşım da aynı sorunu yaşıyordu ve sorununu çözdüm 1 haftadır kullanıyor ve çok mutlu eskiden CS:GO haricinde çoğu oyundan 20 FPS alırdı.

Benim anlamadığım bu şekilde sorun varken birçok kartta AMD neden bir çözüm üretmiyor?

Çünkü kullanılan kart eski ve eski kartların sürücülerini iyileştirmek onlara bir şey kazandırmayacak. Bu dertten kurtulmak için yeni bir ekran kartı ne yazık ki şart.

Benim anlamadığım bu şekilde sorun varken birçok kartta AMD neden bir çözüm üretmiyor?

En son driver 2016 da geldi ve Windows 10 la çakışınca hatalar ortaya çıktı kullanamaz olduk bizde sorunu çözmek için unifl modlu driverla cebeleniyoruz işte.
Aslında suç bana bir tık Windows'ta gibi geliyor bu driveri yükledikten sonra kart Win 10 da görünmez oldu ne DxDiag da ne de grafik ayarlarında, sorunu çözen de bu sanırsam her oyunda artık onu kullanıyor.
@MedicalTechnic son durum nedir sorun çözüldü mü?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı