HD 7670M sistem F1 2014'de sabit 30 FPS veriyor

MedicalTechnic

Hectopat
Radeon 7670M
i7-3632QM.

60Hz'de kullanıyorum. Hz arttır yazmayın, ayrıca sistem yetersiz yazmayın. Sistem 100 FPS oynatacak kadar yeterli. Ultra ayarlarda menü geçişlerinde 60 FPS ama oyunda 30 FPS.

NFS'nin bir oyununda böyle bir sorun vardı, bir şey yazıp açınca 60 FPS oluyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bilmişlik taslamıyorum sadece olanı söylüyorum! Bu şeyler mi gereksiz? Lütfen tavırlarınıza ve kelimelerinize dikkat edin, iyi sosyaller.
Gayet düzgün bir dille anlatıyorum ama bana dersen ki 100 FPS alamazsın falan diye tabi ki uyarırım çünkü konu o değil ve okumadan konuşuyorsunuz tavrım ciddi aşağılayıcı değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet düzgün bir dille anlatıyorum ama bana dersen ki 100 FPS alamazsın falan diye tabi ki uyarırım çünkü konu o değil ve okumadan konuşuyorsunuz tavrım ciddi aşağılayıcı değil.
Bak hocam ben zamanında sorunu nasıl çözmüşüm sana yazdım, sen okumamışsın herhalde? Ayrıca sen 720P'de mi oynuyorsun?

Bak hocam ben zamanında sorunu nasıl çözmüşüm sana yazdım, sen okumamışsın herhalde? Ayrıca sen 720P'de mi oynuyorsun?
Hayır 1366*768

Ben kartımdaki sorunu biliyorum zaten ama o sorun dediğim gibi DirectX11 oyunlarında var. Üstte yazdım okumamışsınız driver ve W8 ile çözülüyor onları biliyorum zaten.

@MedicalTechnic , Windows 8 sürücüsü ile daha iyi oluyorsa Windows 10`a kurabilirsiniz. Linkteki konuda anlatılmış. Deneyebilirsiniz. Diğer arkadaşlar hatalı bile olsalar kırıcı konuşmayın. Burada herkes yardımcı olmaya çalışıyor. Bir yol sunabilir. İşe yaramayabilir. Bunlar olabilen şeyler.

@MedicalTechnic , Windows 8 sürücüsü ile daha iyi oluyorsa Windows 10`a kurabilirsiniz. Linkteki konuda anlatılmış. Deneyebilirsiniz. Diğer arkadaşlar hatalı bile olsalar kırıcı konuşmayın. Burada herkes yardımcı olmaya çalışıyor. Bir yol sunabilir. İşe yaramayabilir. Bunlar olabilen şeyler.
Hocam benim kartım 7000 series 7670M listede gözükmüyor yine de uygulayayım mı çözümü?

AMD kısmında bazen böyle olabiliyor. Fakat buldum. HD 7670M sürücüsü.

Fark olmaz. Aynı yöntem ile kurun.

Evet Güvenli Mod`da DDU ile kaldırıp yapın. Sıkıntı olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı