HD 7670M bazı oyunlarda 20 FPS sabit kalıyor

İşletim sistemi
Windows 10
1. çözümü uygulayın. Bir sorunuz olur ise yazın.

Bazı oyunlardan kastınız nedir? Hangi oyunlar mesela? Ek olarak en güncel ama WHQL logolu olan sürücüyü yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Konuya oldukça hakimim bizzat kendi cihazımda çözdüm ve başka insanlara da yardımcı oldum sevgili Technopat adminleri bu konu hakkındaki çözümümü insanlara gösterseydi böyle olmayacaktı sorunu son driveri yüklemek çözmüyor.

Konuya oldukça hakimim bizzat kendi cihazımda çözdüm ve başka insanlara da yardımcı oldum sevgili Technopat adminleri bu konu hakkındaki çözümümü insanlara gösterseydi böyle olmayacaktı sorunu son driveri yüklemek çözmüyor.
Hocam dosyanın adı Catalyst_15.6_Beta_UnifL_v1.0 bu mu şuan indiriyorum virüs sıkıntısı olur mu?

Hocam dosyanın adı catalyst_15.6_beta_unifl_v1.0 bu mu şu an indiriyorum virüs sıkıntısı olur mu?

Hayır sorun çıkmaz ben kullanıyorum ve sizin gibi bu sorunu yaşayan kişilerin sorununu bununla çözdüm.
Beta sürücü yüklemek sizce mantıklı mı? Bunu yüklemeyin derim.

Hocam bilmeden yazıyorsunuz bu sorunun Win 10 da başka çözümü yok.

Hocam bilmeden yazıyorsunuz bu sorunun Win 10 da başka çözümü yok.
Beta sürümlü sürücü yükleyenler ne zaman iyi sonuç almış anlamış değilim. Sayenizde bu ekran kartına sahip herkesin bilgisayarının minidump dosyalarını incelerim artık. 😉

Beta sürümlü sürücü yükleyenler ne zaman iyi sonuç almış anlamış değilim. Sayenizde bu ekran kartına sahip herkesin bilgisayarının minidump dosyalarını incelerim artık. 😉

Peki nasıl çözeceksiniz arkadaşın sorununu? 2. bir çözüm yolu daha var eski Windows sürümlerini kullanan kişilerde çözmüş Win 10 da çözümü bu güne kadar Technopat'ta bir tek ben sundum benim gibi Win 10 kullanmak isteyen katlanır.

Geri
Yukarı