HD 7750 ile Battlefield 4 ?

• Konuyu başlatan Recep Yürek
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 1B
Ozaman hd7750 yerine hd7790 alman daha mantıklı olucaktır.

VATAN COMPUTER - ASUS - HD7790 DirectCU II O.C. GDDR5 2GB 128Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kart
Kardeş simdi bi yerde okudumda benim 4 gb bellek var. Bu hd 7750 felan falanlar 6 gb istiyormuş. Bir sıkıntı olmasın ekran kartıları gb istiyor mu pc den ? Bende 4 gb var da, tam olarak 4096mb var da.

Kim söylüyorsa öyle bir saçmalık yok. Böyle şeylere inanma çağının geçtiğini düşünüyordum. Hala yazanların olduğunu görmek üzücü ve böyle bir şey yoktur. Gönlünüzü ferah tutun.

Hocam bir şey daha sormak istiyorum. Senin söylediğin ekran kartına baktım. Benimkinden gerçekten baya üstün. Ama benim sistemimde darboğaz gibi uyumsuzluk olmasın. Sonra veya watt yetmeyebilir benim başlığı okur musun benim sistem yazıyor orada. Söylediğin ekran kartına uygun mu sistem ?

+80 500 wat yetecektir. Uyumsuzluk söz konusu olamaz dönüştürücüleri var. Ama kendini tatmin etmek istiyorsan +80 600 wat bir psu alabilirsin.

+80 500 wat yetecektir.Uyumsuzluk söz konusu olamaz dönüştürücüleri var.Ama kendini tatmin etmek istiyorsan +80 600 wat bir psu alabilirsin.
Yardımlarınız için size çok çok teşekkür ederim büyük ihtimal ile biraz daha bekleyip para biriktirip sizin dediğiniz ekran kartını alacağım . Yardımlarınız için çok teşekkür ederim yasin çok yardımcı oldun iyi günler .

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı