HD 7770 ile Mirror's Edge testi

Yeni bir video, yeni bir test. Bu kez Mirror's Edge oynadım. Damdan dama atladım. Umarım sizleri tatmin eden bir video yaptım. (Biliyorum şu an hepiniz videoyu izlemeyi bırakıp kaçmaya başladınız.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım başlıkta 7770 yazıyor fakat video konsolda çekilmiş ?

Çekilmiş? Çeken benim ve PC de çektim. :) Konsollarda FPS gösteren bir program olduğunu sanmıyorum hem farkındaysan sol üstte FPS değerleri gösteriliyor. Oyunu PC de gamepad ile oynadığım için tuşlar o şekilde... ;)

Ama asla bir JoyStick, Klavye + Fare kadar zevk veremez. Şu arkadaşten önce Tomb Raider'ı alayım sonra şunu indireceğim. Bakayım nasıl bir oyun :D 770 kasacak mı kasmayacak mı çok merak ediyorum. Gerçi Crysis 3 Full HD 8x MXAA'da bile en zorlu sahnelerde 40 FPS gördüm ya oda yeter :)

Edit:

7770 Çoğunlukla hep 40 FPS falan veriyorsa benim 770'de sanırım 70-75 FPS falan verir sanırım. (PhyX kapalı) Tabi senin için fark etmez. Ne de olsa AMD karta işlemiyor. Ama ah bir PhyX çalışsaydı bak gör o zaman 10-15 FPS ile yerlerde sürünürdün :D Mafia II'den iyi biliyorum. Açık ortamda 50 Fix , kapalı ortamda 15-35 :D

Kardeşim HD 7770 kartın'dan memnun musun acaba ?

Aldığım fiyat, gördüğüm performans konusunda evet. F/P ürünü diyebilirsin rahatlıkla. Düşük-Orta arası bütçesi olanların hiç düşünmeden alabileceği bir kart.

Ama asla bir JoyStick, Klavye + Fare kadar zevk veremez. Şu arkadaşten önce Tomb Raider'ı alayım sonra şunu indireceğim. Bakayım nasıl bir oyun :D 770 kasacak mı kasmayacak mı çok merak ediyorum. Gerçi Crysis 3 Full HD 8x MXAA'da bile en zorlu sahnelerde 40 FPS gördüm ya oda yeter :)

Senin düşüncen öyle. Ben imkanım olan her oyunu Gamepad ile oynuyorum. Yanlış anlaşılmayayım, konsolcu, PC'ci gibi kategoride değilim. Ama yinede her daim zevkli oluyor. ;)

Vallahi ilk defa gördüm ve çok şaşırdım :D videoların devamını bekliyoruz .
Ayrıca dün yazacaktım fakat telefonumda cevap laya tıklayınca yazılmıyor. Ya da benim tel vardır Bir şey. Buradan technopat belediyesine söyliyelim telefoum lumia 520 :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı