HD 7800 sistemde oyunlar donuyor

lokman369

Decapat
Daha fazla  
RAM
10GB Ram
SSD veya HDD modeli
280 GB SSD 500 GB HDD
Ekran kartı
Amd Radeon HD 7800 Series
Anakart
Asus P8H61-mx
İşlemci
İntel Core i3-2330 3.60 GHz
Merhaba arkadaşlar ben 2-3 oldu yeni bilgisayar alalı ve son 1 aydır bilgisayarda yeni indirdiğim oyunlar bilgisayarı dondurmaya başladı. Önceden indirdiklerim dondurmuyor fakat yeni indirdiklerim donduruyor. Minecraft, CS:GO, GTA 5, Dying Light vb. oyunlar donduruyor bilgisayarı. Aşağıya bir görsel bırakıyorum CS:GO oynarken dondu 3. roundda konu hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi? İyi akşamlar.

Dosya Ekleri

• 1689191611996.jpg
    1689191611996.jpg
    83,9 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem yetmiyor işlemci ve ekran kartı kötü sebebi bu Low dene onda da kasıyorsa sistemden hocam. Ne kadar para verdiniz blm ama kötü bir seçim olmuş.

Sistem yetmiyor işlemci ve ekran kartı kötü sebebi bu Low dene onda da kasıyorsa sistemden hocam. Ne kadar para verdiniz blm ama kötü bir seçim olmuş.

Amcam bir adama toplattı 7000 TL'ye normalde 8 GB RAM i5 işlemci olacakti adam böyle yaptı durumumuzda olmadığı için başkasını alamıyorum acaba bildiğiniz bir taktik var mı her şey en düşük ayarlarda.

Amcam bir adama toplattı 7000 TL'ye normalde 8 GB RAM i5 işlemci olacakti adam böyle yaptı durumumuzda olmadığı için başkasını alamıyorum acaba bildiğiniz bir taktik var mı her şey en düşük ayarlarda.

Low'dan başka bir şey gelmedi aklıma.

Adam kendine bayağı bir para saklamış gibi 7K ya 2. el R5 5500 RX6600 vs satılıyor sahibindende.

Bir de i3 i5 i7 i9'ler önemli değil nesil önemli i3 ama 12100F 12.nesil bayağı iyi işlemci sendeki 2. nesli arada 10 nesil var FPS buradan kaybediyor ekran kartı 2 GB büyük ihtimal 2 GB ekran kartı günümüz oyunlarına yetmiyor yukarıda saydıklarında dahil.

Yeni konular

Geri
Yukarı