HD 7850 görüntü sorunu ve gelen garip sesler

Ayemmaus

Decapat
Eski bilgisayarımda HD 7850 vardı. Gayet de güzel bir karttı, çok güzel oyunlar oynanıyordu. Sonra bir şeyler oldu, çok kötü FPS drop yemeye başladım. Tarayıcıda videolarda tam ekrana geçerken bile bazen yanıt vermiyor ve sonrasında yeşil ekranla baş başa kalıyordum. Bilgisayarım topladım yeni. GTX 1060 6 GB ve i5-8500 var ve yeni evime taşındığımdan beri bir FPS droptur yine yemeye başladım aynı şekil. Problem nedir? Problem Windows'ta mı yoksa benim ekipmanımda mı bir sıkıntı var? Ekran kartının fanları boştayken bir anda hızlanıp yavaşlıyor ve garip bir ses çıkarıyor. Bir kabloya takılıyormuş gibi. Ses kaydı var ama daha önce açtığım konuda verdiğim Soundcloud medya eki linki kırık veriyor ve açılmıyor. Google kısaltma servisini kullanmak yasak değilse atabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam anlamadım 1060 ınız varsa niye uğraşıyorsunuz 7850 ile ? Sıcaklıkları falan kontrol edin afterburner ile.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı