Çözüldü HD 7850 görüntü vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Çoğu bilgisayarcıyı aradım bölgemde tamir yapan kimsede yok sanırım ekran kartım hakkı rahmetine kavuştu.

Yani oksitlenme olduysa PCI-e girişini temizleyerek çözebilirsiniz. Ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum ama ben silgi ile bastırmadan temizliyordum. Eğer ki başka yorum gelmezse deneyin derim zaten daha kötüsü olmaz.
Kartta bir işlem yaptınız mı temizleme vb.? Fan pinini takmayı unuttuysanız fanları çalışmadığı için görüntü vermeyebilir.

1651400922792.png

Çoğu bilgisayarcıyı aradım bölgemde tamir yapan kimsede yok sanırım ekran kartım hakkı rahmetine kavuştu.

Yani oksitlenme olduysa PCI-e girişini temizleyerek çözebilirsiniz. Ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum ama ben silgi ile bastırmadan temizliyordum. Eğer ki başka yorum gelmezse deneyin derim zaten daha kötüsü olmaz.

Çözüm

Tamamdır hocam deneyeceğim.
Hocalarım sorun anakarttaymış ekran kartım çalışıyor yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı