HD 7850 logodan sonra siyah ekran sorunu

Ultraslan54

Hectopat
  • Anakart: Gigabyte GA 880GMA UHD2
  • RAM: 2 GB 1333 MHz
  • Ekran kartı: 1 GB 64 bit AMD
  • Islemci: AMD Athlon II X2 250
  • Guc kaynagi: Everest 500w
Elinde (2.el) powercolor 1 GB 256 bit HD 7850 ekran karti ve (sıfır) 4 GB 1333 MHz kingston RAM oldugunu bunlari taktigimizda guzel bir sistem hic degilse CSGO oynaticak bir sistem olacagini soyledi. İnandim aldim. Parcalari taktım formatladim, AMD sitesinden 7850 driverini yukledim reset attim logodan sonra siyah ekran geliyor. Adam beni arayip duruyor hallettin mi diye cevap veremiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana'da formattan sonra aynısı olmuştu BIOS yükleyerek sorunu çözmüştüm PC'yi Onboard'dan başlatıp ekran kartına BIOS atın.
Arkadaş cevabı vermiş. Yıllar sonra o an cevap bulamadigim için zor hatırladım konuyu. Debelene debelene bulmuştum tekrar bios atarak problemi çözebilirsiniz. Bundan sonra konuya bakacak arkadaşlar için yardimci olur umarım

Arkadaş cevabı vermiş. Yıllar sonra o an cevap bulamadigim için zor hatırladım konuyu. Debelene debelene bulmuştum tekrar BIOS atarak problemi çözebilirsiniz. Bundan sonra konuya bakacak arkadaşlar için yardimci olur umarım.

İnşallah başka arkadaşlara yardımcı olabilmişimdir forumda ve YouTube'da nasıl BIOS atılacağınla ilgili videolar var BIOS linki.
1GB PowerColor için: Powercolor HD 7850 VBIOS
2 GB Sapphire için: ATI HD 7850 VBIOS

Arkadaş cevabı vermiş. Yıllar sonra o an cevap bulamadigim için zor hatırladım konuyu. Debelene debelene bulmuştum tekrar BIOS atarak problemi çözebilirsiniz. Bundan sonra konuya bakacak arkadaşlar için yardimci olur umarım.

Merhaba bende sizdeki gibi bir sorun yasiyorum Sapphire AMD Radeon HD 7850 2 GB versiyonu var. Ekran karti driverini kaldirdigim zaman sorunsuz calisiyor ama kurdugumda kurulum daha bitmeden siyah ekran geliyor goruntuyu onboarddan aldigimda giris yapabiliyorum. Çözüm yolunu anlatabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı