HD 7850 nasıldır?

Bütçeden dolayı bunu almış olamaz mı? Arkadaşın biraz hevesini kırmış gibi oldunuz. Kendisine yetiyorsa ne gerek var daha fazlasına.

Ben neden bunu aldın demedim hocam aynı kartı ilk çıktığı dönemlerde ben ve birkaç arkadaşım daha kullandık Sapphire'in Dual X modeliydi ve hepimiz problem yaşadık o açıdan söyledim tabii ki de arkadaş da yaşayacak diye bir durum yok.

Ben neden bunu aldın demedim hocam aynı kartı ilk çıktığı dönemlerde ben ve birkaç arkadaşım daha kullandık Sapphire'in Dual X modeliydi ve hepimiz problem yaşadık o açıdan söyledim tabii ki de arkadaş da yaşayacak diye bir durum yok.
tamam bu konuyu nasıl cozuldu yapabiliyoruz

İşlemci ekran kartına yeterli gücü veremediği için daha düşük FPS alıyorsun.

Arkadaşımızın bütçesi veya alabileceği şey oymuş zaten nasıl demiyor, almış.
Size nasıl ulaşabilirim kusura bakmayın mesaj gönderilmiyor size ve konunuza yorumda yapamıyorum origin hesabınız için yazdım bana iletişim irtibat numarası bırakırmısınız.
Bu arada konu sahibindende özür dilerim.

Size nasıl ulaşabilirim kusura bakmayın mesaj gönderilmiyor size ve konunuza yorumda yapamıyorum origin hesabınız için yazdım bana iletişim irtibat numarası bırakırmısınız.
Bu arada konu sahibindende özür dilerim.
@fisekhaydar Konuya DC adresimi koydum ekle beni konuşalım. Konu sahibinden özür dilerim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı