HD 7850 ne kadar fark yaratır ?

Yalancı dememi espirili yandan yakalamaman da beni üzdü. :D
Jeton her zaman düşecek değil ya. :)

Konuyla ilgili düşüncem de; Ben olsam ses sistemine para vermem (Ben olsam diyorum :) ) 5 senedir değiştirmediğim 2 parça var. Birisi Hoparlör diğeri klavye. Kart konusuna gelince. Bence de 7850 almamalısın. Hatta 8000 serisini beklemeli. Çünkü bir daha zor kart değiştirirsin. Almışken biraz iyisi almalısın.

8000 serisini biraz beklersin. Ayrıca 8000 serisinde çıkacak ilk kart büyük ihtimalle HD 8970 olacaktır, 8850 ve 8870 gibi kartlar HD 8000 serisi çıkar çıkmaz piyasaya sürülmez. :D

Şöyle bir sorun ortaya çıktı. Konuyu kirletmek istemiyorum ama Bandicam ile 60 FPS verdiği bir yerde, Frabs ile 30 FPS alıyorum. Frabs ile aldığım 30 FPS'yi gösterebilirim fakat Bandicam ile FPS gösterirken ne ile çekebilirim ?

Zaten o kadar sabredemem ya. 7870 alırım o zamana kadar.

Sözde orjinal BF3 ve GTA4 alacaktım. Sürekli yenileri çıkıyor kartların. Hepsine yetmiyor para :S

- - - Güncellendi - - -

Şöyle bir sorun ortaya çıktı. Konuyu kirletmek istemiyorum ama Bandicam ile 60 FPS verdiği bir yerde, Frabs ile 30 FPS alıyorum. Frabs ile aldığım 30 FPS'yi gösterebilirim fakat Bandicam ile FPS gösterirken ne ile çekebilirim ?
Basit bir telefon kamerası ile olabilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı