HD 7850 vs GTX 750 Tİ

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Şatdawn

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bu kartlardan hangisi daha iyi ? İkiside bir birine yakın bir performans sürüyor neredeyse hangi daha iyi genel anlam olarak ?

KS
Ş

Şatdawn

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Ama 1 GB. İleride oyunlar 2 GB isteyince ne yapacak o kart ? Biliyorum GB'nin hiç bir önemi yok. Önemli olan kartın GPU'sudur. Ama 2 GB isteyen oyunlar'da 1 GB ekran kartı ne yapacak ?

Tolga Şahin

Kilopat
En iyi cevaplar
1
Yer
İzmir/Bornova
@Phantaso o kart'ın hem 1 hemde 2 gb lık versiyonları mevcut. 750 ti' den daha iyi bir karttır kendisi.

M

Musab Karagülle

Ziyaretçi
Ama 1 GB. İleride oyunlar 2 GB isteyince ne yapacak o kart ? Biliyorum GB'nin hiç bir önemi yok. Önemli olan kartın GPU'sudur. Ama 2 GB isteyen oyunlar'da 1 GB ekran kartı ne yapacak ?
Eğer çoklu monitor kullanmıyorsanız gb'ın hiç bir önemi yoktur.

Son düzenleyen: Moderatör:
KS
Ş

Şatdawn

Kilopat
En iyi cevaplar
0
@Tolga Şahin : Vatan'dan alacağım için 1 GB'lık olanı var.

Tek bir monitöre sahibim. Demek istediğim, oyun 2 GB ekran kartı istiyor, benim elimde 1 GB ekran kartı var ? Sonuç ne olur ?

Son düzenleyen: Moderatör:
B

Bekir Öztürk

Ziyaretçi
Benim bildiğim GB piksel için önemli. 1080 pikselde 2 milyon piksel olduğu için 2 gb daha ideal bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yukarı