HD 7850 vs GTX 750 Ti

Üstte dediğiniz gibi Apu + GTX kart yapmanız bence mantıksız. 750Ti alabilirsiniz. AMD'ye göre daha iyi bir tercih olacaktır.

Ben APU + GTX dedim farkettiyseniz. :) Ayrıca ben sisteminizi yanlış okumuşum aynı anda onlarca konuyu okuyunca özür dilerim. 6600k işlemciniz varmış zaten. Sanırım bazı AMD ekran kartları ile crossfire yaparak daha fazla performans alabilirsiniz.

Ben APU + GTX dedim farkettiyseniz. :) Ayrıca ben sisteminizi yanlış okumuşum aynı anda onlarca konuyu okuyunca özür dilerim. 6600k işlemciniz varmış zaten. Sanırım bazı AMD ekran kartları ile crossfire yaparak daha fazla performans alabilirsiniz.
Yine ayni yerdeyiz suan crossfire yapabilecegim kartlar belli zaten pek bi etkisi yok, yorumlarin icin teşekkür ederim ama ben işlemci darboğazi olurmu diye sorarken sen mantiksiz cevabi veriyorsun bak gtx950 ile bu apu gayet guzel olur bunda hem fikir olalim haricinde yorumlari kabul etmiyorum :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı