HD 7870 GHz Edition oyun performansı nasıldır?

Ekran kartı alacağım. Ekran kartı için bütçem 800 TL. Bu fiyata en son HD 7870 GHz Edition buldum. Piyasayı uzun zamandır takip etmiyorum. Peki sizce bu kart ile Battlefield 3 gibi oyunları Ultra ayarlarda rahatca oynayabilir miyim? Uningine Heaven 3.0 gibi bir benchmarkda kaç FPS alırım? Almamı önerir misiniz? Yeni çıkacak Farcry 3, Medal of Honor Warfighter gibi FPS oyunlarını en yüksek ayarlarda oynar mıyım? Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kısaca şunu söyliyeyim 800 TL lik bir ekran kartı ile tüm oyunları yüksek ayarda sıkıntı çekmeden oynayabilirsiniz.

Ben 320 liralık Sapphire HD 6850 ile bile high-ultra ayarlarda rahatça oynuyorum en güncel oyunları.

Siz hiç şüphesiz ki oyunda bir problem olmadığı sürece her oyunu çok rahat son ayarlarda oynayabilirsiniz.

800 TL veripte Farcry 3 ' ü oynayamayacağını mı düşünüyorsun :D

GTX 660 veya HD 6950 yi tercih edebilirsiniz. Sapphire 7870 de çok iyi bir kart ama bütçeni aşacağı için yazmadım.

Kimse de sistem özelliklerini sormamış bari ben sorayım :D

Acaba kullandığınız sistem özellikleri nelerdir. Belki de alacağınız ekran kartı dar boğaz yapabilir. Belkide PSU yetersiz gelebilir, o nedenle önce sistem özelliklerini yazınız.

Kısaca şunu söyliyeyim 800 TL lik bir ekran kartı ile tüm oyunları yüksek ayarda sıkıntı çekmeden oynayabilirsiniz.

Ben 320 liralık Sapphire HD 6850 ile bile high-ultra ayarlarda rahatça oynuyorum en güncel oyunları.

Siz hiç şüphesiz ki oyunda bir problem olmadığı sürece her oyunu çok rahat son ayarlarda oynayabilirsiniz.

800 TL veripte Farcry 3 ' ü oynayamayacağını mı düşünüyorsun :D

GTX 660 veya HD 6950 yi tercih edebilirsiniz. Sapphire 7870 de çok iyi bir kart ama bütçeni aşacağı için yazmadım.

6850 kullanan 3 adet arkadaşım var çok memnun.

Demek oynayabilirim? Beni şöle 2 yıl idare etsin çok memnun olurum.

800 TL veripte Farcry 3 ' ü oynayamayacağını mı düşünüyorsun D

Demek oynayabilirim? Beni şöle 2 yıl idare ederse çok memnun olurum.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı