HD 7950 Sürücü Güncelleme Sonrası Görüntü Gelmeme Sorunu

ydagli42

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
  • Sapphire HD 7950 Flex Editon
AMD'nin 16.7.1 hotfix sürücüsünü indirdim ve kurdum. 2 gün bir şey olmadı. Sonra oyundayken ekran dondu kırmızı çizgiler çıktı. Fakat sistem çalışıyordu ses falan geliyordu. Hatta alt+tab yapıp bilgisayarı kapattım ve o günden beri monitöre görüntü vermiyor.
Denediklerim:
  • Onboardda PC çalışıyor. Ekran kartı fanı dönüyor.
  • Başka kasaya taktım ekran kartını onda da ekrana görüntü vermedi.
  • Format attım.
  • Driver değiştirdim.
Sonuç hüsran. Yardımcı olacak herkese şimdiden teşekkür ederim.

Fırınlama işe yarar mı?

• Sapphire HD 7950 Flex Editon
AMD'nin 16.7.1 hotfix sürücüsünü indirdim ve kurdum. 2 gün bir şey olmadı. Sonra oyundayken ekran dondu kırmızı çizgiler çıktı. Fakat sistem çalışıyordu ses falan geliyordu. Hatta alt+tab yapıp bilgisayarı kapattım ve o günden beri monitöre görüntü vermiyor.
Denediklerim:
  • Onboardda PC çalışıyor. Ekran kartı fanı dönüyor.
  • Başka kasaya taktım ekran kartını onda da ekrana görüntü vermedi.
  • Format attım.
  • Driver değiştirdim.
Sonuç hüsran. Yardımcı olacak herkese şimdiden teşekkür ederim.

Fırınlama işe yarar mı?
Dostum geçmiş olsun öncelikle. GPU'daki pinler eriyip yamulmuş garantiye göndereceksin ya GPU değişecek yada tamir edilecek, tamir edilmesini hiç önermiyorum 2-3 ay içerisinde tekrar bozulacaktır. Eğer GPU değişecekse kullan derim fakat değişmeyecek ise yeni bir kart almalısın. Fırınlama dediğimiz şey tamir olarak bahsettiğim şey.

Dostum geçmiş olsun öncelikle. GPU'daki pinler eriyip yamulmuş garantiye göndereceksin ya GPU değişecek yada tamir edilecek, tamir edilmesini hiç önermiyorum 2-3 ay içerisinde tekrar bozulacaktır. Eğer GPU değişecekse kullan derim fakat değişmeyecek ise yeni bir kart almalısın. Fırınlama dediğimiz şey tamir olarak bahsettiğim şey.
Anladım. Teşekkür ederim. Artık yeni kart alırım bütçem olunca.

Parayla tamir ediyor diye biliyorum ama tamir önermiyorum artık yeni bir erkan kartının zamanı gelmiş.
Geçen sene fanı bozulmuştu. Servisi aradım. Garantisi dolmuş ürünün tamirini yapmıyoruz dediler. Hatta Türkiye' de bile tamir etmiyorlarmış. Yurt dışına gönderiyorlarmış direk. Bana telefonda böyle söylediler. Bu sene değişmiş midir?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı