HD 7950'yi satıp aynı paraya R9 280X

Sakın 7950 den 280 xe geçmeyin sakın.1 sene daha bekle r9 300 serisi çıkınca üstüne biraz daha para koyup iyi bir kart alırsın. sakın yapma öyle bir şey 7950 zaten güncel oyunları çok rahat oynatıyor.1 sene daha beklemekte bir sorun yok.

Adam aynı paraya bir üst model ekran kartına geçiyor. Neymiş sakın geçme performans ve nesil olarak önde olan ekran kartına hiç bir masraf yapmadan geçecek.
Hd 7950 den Amd R9 280 düz modele geçse tamam gerek yok. X modelinden bahsediyoruz

Bence 7950 ile yoluna devam et kendi kartından memnunsan ki bence memnun olmalısın. İkinci ellerde ne olacağı belli olmaz seni üzebilir bilemezsin garantisine güvenme sonuçta kim nasıl kullandı belli değil. Mecbur kalmadıkça elinde sana yeten bir ekran kartın varken gidip sırf aynı fiyat diye alman biraz mantıksız. Tavsiyem yerinde dur :)

Bence 7950 ile yoluna devam et kendi kartından memnunsan ki bence memnun olmalısın. İkinci ellerde ne olacağı belli olmaz seni üzebilir bilemezsin garantisine güvenme sonuçta kim nasıl kullandı belli değil. Mecbur kalmadıkça elinde sana yeten bir ekran kartın varken gidip sırf aynı fiyat diye alman biraz mantıksız. Tavsiyem yerinde dur :)

Alemsin kendi kartıda 2.el ayrıca garantisi devam eden bir ürün ise 2.El almanın bir sakıncası yok.Ben sürekli 2.El parça aldım. Sistemi yükselttiğimde çok az zarara uğradım. Bir ekran kartını 6-7 ay kullanıp tekrar aynı fiyata sattığım oldu

Alemsin kendi kartıda 2.el ayrıca garantisi devam eden bir ürün ise 2.El almanın bir sakıncası yok.Ben sürekli 2.El parça aldım. Sistemi yükselttiğimde çok az zarara uğradım. Bir ekran kartını 6-7 ay kullanıp tekrar aynı fiyata sattığım oldu

Üstat karşında 2. elin piri duruyor kusura bakma :D Bende her daim sıfır parçaya karşıyımdır ikinci el alımlarında güvenerek alırım ürünlerimi. Şimdiye dek toplayıp sattığım bilgisayarlarda hep 2. el almışımdır 3000 liralik makinaya 1500 tl vermek varken gidip de sıfır almam. Ama elinde sana yeten bir parça varsa onu gidip belli belirsiz bir ikinci el ile takasa girmem tamahkarlığın luzumu yok:)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı