HD 7970 DirectCU II TOP Önerisi

• Konuyu başlatan ckaracar
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 3B
Ben olsam 7970 alırım. Zamanında oyuna göre ekran kartı kullanır olmuştum. Şöyleki BFBC2 oynarken ATi (AMD) kartlar süper görüntü veriyordu. XFX6950 vardı, yeni sattım.

BF3 çıktı, bu sefer NVİDİA kartlar daha iyi performans verdi. GTX 580 ile yola devam ediyorum. Biraz nostalji olsun dedim GTX580 ile BFBC2 oynanayım dedim, çok tuhaf geldi. Görüntü bol bol lag vardı ama kart BF3 de coşuyor. Ve bu arada AMD geçenlerde bir driver çıkardı. Merakımdan çatladım en güzel artış BF3 de olmuş yiğidi vurup hakkını yememek lazım.

AMD kartlar bence daha iyi görüntü veriyor. 1000 TL lik ekran kartı alıp aradaki toplam değerde devede kulak misali elektrik parasını hesaplamak biraz tuhaf olur kanısındayım ama damlaya damlaya göl olur derseniz orasıda sizin seçiminiz derim .

Yok hayır alakası yok, her ne kadar OC yapılsa bile ekran kartları kendisinin bir üst modelini geçemez. HD 7950 HD 7970'i geçemez veya GTX 670 GTX 680'i geçemez.

TOP farklı Ghz Edition faklı olaylar. Ghz Edition, AMD'nin fabrika çıkışlı OC ile gelen versiyonu. TOP ise ASUS tarafından özel olarak seçilen GPU'larla yapılmış modeller. TOP modelleri, OC'ye daha verimlidir, stabil çalışır ve daha performanslıdır.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı