HD 8350 nasıldır?

Rouxs

Hectopat
Daha fazla  
Böyle bir ekran kartım var işlemcim çok kötü işlemciyi değiştirmeyi planlıyorum. Kötü bir işlemci ve bu ekran kartı ile Valorant'ta 50 FPS falan alıyorum en düşük ayarlarda. Şimdi ben bu sisteme güzel bir işlemci alsam güzel FPS artışları olur mu? 4 GB'de RAM'im var.

ekrankartım.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle bir ekran kartım var işlemcim çok kötü işlemciyi değiştirmeyi planlıyorum. Kötü bir işlemci ve bu ekran kartı ile Valorant'ta 50 FPS falan alıyorum en düşük ayarlarda. Şimdi ben bu sisteme güzel bir işlemci alsam güzel FPS artışları olur mu? 4 GB'de RAM'im var.

Eki Görüntüle 1119527

Hocam bence biraz para biriktirin APU sistem alın ama eğer bütçeniz 5-6 bin ise harici ekran kartı almanızı tavsiye ederim.

Eki Görüntüle 1119527
Bütçeniz ne kadar?

APU sistemler biraz pahalı bütçem yetmiyor. Şu anlık güzel bir işlemci almayı planlıyorum berbat bir işlemcim var.

Yani harici ekran kartlı sistemler pahalı olduğu için çoğu kişi APU sistem öneriyor.
APU sistemler biraz pahalı bütçem yetmiyor. Şu anlık güzel bir işlemci almayı planlıyorum berbat bir işlemcim var.

1K.

Sadece işlemci mi yoksa ekran kartı dahil mi?

Olabilirde sanırım 4.nesil değil ekran kartım 4.nesil işlemcileri destekliyor.
Bir de şöyle düşünüyorum çok kötü bir işlemcim var bence ekran kartım o kadar da kötü değil böyle olmasına rağmen Valorant'ta 50 FPS alıyorum işlemciyi yükseltirsem bu FPS yükselebilir diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı