Çözüldü HD 8550 güncellerken "HATA-182" kodu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gojou Satoru

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bence Catalyst software kuruluydu. Şimdi indirdiğim ise Crimson ReLive. İlk olarak indirdim, açtım ve hızlı yüklemeyi seçtim. Yükleme tamamlandıktan sonra yeniden başlattım. Fakat hala Catalyst software kuruluydu. DDU ile sildim, yüklediğim sürümü kurmaya çalışınca HATA-182 kodunu aldım. Ne yapmalıyım?

Çözüm
Arkadaşlar bence Catalyst software kuruluydu. Şimdi indirdiğim ise Crimson ReLive. İlk olarak indirdim, açtım ve hızlı yüklemeyi seçtim. Yükleme tamamlandıktan sonra yeniden başlattım. Fakat hala Catalyst software kuruluydu. DDU ile sildim, yüklediğim sürümü kurmaya çalışınca HATA-182 kodunu aldım. Ne yapmalıyım?

Hocam sürücüyü güncellemek için girdiğiniz dosyayı açın. Size bir sürüm verecektir, onun altında 'Ek Seçenekler' gibi bir şey yazacaktır. O seçeneğin içindeki AMD dosyalarını silmek isteyen seçeneğe tıklayın, o şekilde sürücüyü yeniden güncellemeyi deneyin. Sorununuzu çözerse çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim. :)

Hocam sürücüyü güncellemek için girdiğiniz dosyayı açın. Size bir sürüm verecektir, onun altında 'Ek Seçenekler' gibi bir şey yazacaktır. O seçeneğin içindeki AMD dosyalarını silmek isteyen seçeneğe tıklayın, o şekilde sürücüyü yeniden güncellemeyi deneyin. Sorununuzu çözerse çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim. :)

Çözüm
Hocam sürücüyü güncellemek için girdiğiniz dosyayı açın. Size bir sürüm verecektir, onun altında 'ek seçenekler' gibi bir şey yazacaktır. O seçeneğin içindeki AMD dosyalarını silmek isteyen seçeneğe tıklayın, o şekilde sürücüyü yeniden güncellemeyi deneyin. Sorununuzu çözerse çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim. :)

Hocam setupta temiz kurulum seçeneğini işaretle diyorsun sanırsam.

Hocam setupta temiz kurulum seçeneğini işaretle diyorsun sanırsam.

Hocam öyle bir şeydi galiba, fotoğrafını atarsanız daha iyi inceleyebilirim. :)

Bu arada daha 1 saat önce sürücü güncelledim, ona rağmen unuttum. Hafızam çok iyidir ha. :D

Ustam ekran fotosunu aldım. Orada temiz yükleme butonuna mı basmam gerekiyor?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-03-03 172452.png
    Ekran görüntüsü 2021-03-03 172452.png
    67,1 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı