Çözüldü "HD 8610G R7 M.260 KERNEL_MODE_HEAP_CORRUPTION" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
RAM
8 GB 1333 mHz DDR3L
SSD veya HDD modeli
1 TB 540 rpm SATA SSHD
Ekran kartı
R7 M260-HD 8610G
İşlemci
A10-5745M
Geçtiğimiz günlerde temiz kurulum ile Windows kurdum. Driverları Driverpack ile kurdum fakat sıkıntı çıktı, sonrasında DDU ile ekran kartı driverımı sildikten sonra HP'nin kendi sitesinden ekran kartı driverı buldum ve indirdim. Fakat kurarken tam kurulum sırasında ekran gidip gelirken mavi ekran yiyorum ve bu hatayı alıyorum. (Minidump klasörü bilgisayarımda yok.)

Son düzenleme:
Çözüm
Maksimum Driverpack zekası, en kritik donanımlara 10 yıl önceki sürücüleri kurmak. Bu sebeple sürücü bulucu programları kullanmayın. Ben olsam tekrar format atardım.
Rich (BB code):
amdxata.sys                                   Fri May  1 03:55:35 2015 (5542CF07)
amdsata.sys                                   Thu May 14 15:14:52 2015 (555491BC)
atikmpag.sys                                  Fri Aug  7 04:13:22 2015 (55C40632)

Format attıktan sonra şuradan Adrenaline 22.6.1 sürümünü indirip kurun.

Son düzenleme:
Maksimum Driverpack zekası, en kritik donanımlara 10 yıl önceki sürücüleri kurmak. Bu sebeple sürücü bulucu programları kullanmayın. Ben olsam tekrar format atardım.
Rich (BB code):
amdxata.sys                                   Fri May  1 03:55:35 2015 (5542CF07)
amdsata.sys                                   Thu May 14 15:14:52 2015 (555491BC)
atikmpag.sys                                  Fri Aug  7 04:13:22 2015 (55C40632)

Format attıktan sonra şuradan Adrenaline 22.6.1 sürümünü indirip kurun.
Temiz kurulumla dediğiniz sürücüyü kurdum fakat r7 m260 için kod 43 hatası gösteriyor aygıt yöneticisinde.

Temiz kurulumla dediğiniz sürücüyü kurdum fakat r7 m260 için kod 43 hatası gösteriyor aygıt yöneticisinde.
Ayrıca Radeon Software açmak istediğimde "No AMD grapichs driver is installed, or the AMD driver is not functioning properly. Please install the AMD driver appropriate for your AMD hardware" hatası alıyorum.

Temiz kurulumla dediğiniz sürücüyü kurdum fakat R7 M.260 için kod 43 hatası gösteriyor aygıt yöneticisinde.

Ayrıca Radeon Software açmak istediğimde "no AMD Graphics driver is installed, or the AMD driver is not functioning properly. Please install the AMD driver appropriate for your AMD hardware" hatası alıyorum.

Bence siz, format atın. Sonra güncel ekran kartı sürücüsünü yükleyin. Driverpack büyük ihtimalle çoğu sürücüyü böyle bozdu. Çözümü zor. İleride farklı hatalar da alırsınız.

Bence siz, format atın. Sonra güncel ekran kartı sürücüsünü yükleyin. Driverpack büyük ihtimalle çoğu sürücüyü böyle bozdu. Çözümü zor. İleride farklı hatalar da alırsınız.
Mesajıma dikkat ettiyseniz, temiz kurulum sonrasında direk ekran kartını kurduğumu anlarsınız. Şu an bilgisayardaki tek yazılım ekran kartı sürücüsü.

Mesajıma dikkat ettiyseniz, temiz kurulum sonrasında direk ekran kartını kurduğumu anlarsınız. Şu an bilgisayardaki tek yazılım ekran kartı sürücüsü.

Temiz kurulum derken formatsız windows 10 da DDU ile silip yüklediğiniz zannettim.

Benim attığım sürücüyü deneyin.

Temiz kurulum derken formatsız Windows 10 da DDU ile silip yüklediğiniz zannettim.

Benim attığım sürücüyü deneyin.

R7 M260 sürücüsünü kaldırayım mı sistemden?

Öncelikle ikinize de çok ama çok teşekkür ederim. Temiz kurulum sonrası iki sürücümün de son versiyonlarını kurduğumda sorunum düzeldi. Öncesinde Steam, League of Legends gibi programları çalıştırmayı denediğimde atikmdag.sys hatası alıyordum. Şimdi tekrar deneyeceğim bir sorun olursa başka bir konu başlığında problemi belirtirim. Konu çözüldü olarak işaretlenebilir.

Son düzenleme:
R7 M.260 sürücüsünü kaldırayım mı sistemden?

Öncelikle ikinize de çok ama çok teşekkür ederim. Temiz kurulum sonrası iki sürücümün de son versiyonlarını kurduğumda sorunum düzeldi. Öncesinde Steam, League of Legends gibi programları çalıştırmayı denediğimde atikmdag.sys hatası alıyordum. Şimdi tekrar deneyeceğim bir sorun olursa başka bir konu başlığında problemi belirtirim. Konu çözüldü olarak işaretlenebilir.

Her zaman, iyi günler.

Geri
Yukarı