HD Graphics 400 ekran kartıyla oynanabilecek en iyi oyunlar

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu 2 videodan detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Malum sizin oyun zevkinizi ve daha da önemlisi diğer sistem bilgilerinizi bilmediğimizden net bir yorumda bulunamıyorum.

Intel(r) HD Graphics 400 ekran kartına sahibim benim bildiğim çoğu oyun kasıyor bende ekran kartına uygun bir oyun arıyorum isterseniz sistem bilgilerini verebilirim.
Dostum sisteminin diğer özelliklerini bilmiyorum ama şunu söylemeliyim ekran kartın oyun oynamak için uygun olmayan bir kart.Ancak Max Payne 2,Mafia 2,Borderlans 2,Need for Speed Carbon önerebileceğim güzel oyunlardandır.Tavsiyem birazcık paranı kenara koyup GTX 750 ti veya Amd Radeon HD 7870 gibi bir ekran kartı alman olucaktır.Oyunları daha rahat ve yüksek FPS değerleriyle oynayabilirsin.

Ben de intel hd kullanıcısı olarak şunları öneriyorum: CoD serisi (Black ops'a kadar), Gta4-5 (düşük ayarlar), ETS, nfs serisi (payback'a kadar), Online oyun olarak lol, dota2, paladins kf2 kf1, far cry 2-3-4 zorlarsan 5, 2014-2013 altı çoğu oyunu açabiliyorum. Çoğu oyunda config ayarlarını değiştirip ultra düşük ayarlarda 800x600 oynuyorum ama değiyor :D

Ben de Intel HD kullanıcısı olarak şunları öneriyorum: CoD serisi (Black Ops'a kadar), GTA4-5 (düşük ayarlar), ETS, NFS serisi (Payback'a kadar), Online oyun olarak LOL, DotA2, Paladins KF2 KF1, Far Cry 2-3-4 zorlarsan 5, 2014-2013 altı çoğu oyunu açabiliyorum. Çoğu oyunda config ayarlarını değiştirip Ultra düşük ayarlarda 800x600 oynuyorum ama değiyor :D

Far Cry 4-5? GTA 5? Hocam geçen seneye kadar Intel HD kullanıcısı olarak söyleyeyim bunları kaldırması mümkün değil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı