HD Graphics 4400 sisteme hangi oyunlar iner?

Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
laz ziyanın uşağı
Bu sisteme hangi oyunlar iner? Tam sıralama yapsanız sevinirim. Herhangi bir tercihim yok.

1659984343906.png

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-08-08 214427.png
    Ekran görüntüsü 2022-08-08 214427.png
    18,6 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartınız kötü. Diğerleri nispeten elinden geleni yapar da ekran kartınız sıkıntı. Benim ekran kartım 160 MB Vramli. Sana şunu söyliyim. Şuan oynayamadığım oyunların %90'ı ekran kartı yüzünden. Call of Duty Modern Warfare 3'e kadar dene. Battlefield 2 ve 3 dene. Mount and Blade Warband'da çok yüksek FPS alabilirsin. Onu oynamadıysan mutkala oyna. Left 4 Dead 2 dene. World of Tanks Blitz dene. Call of Juarez'in eski oyunlarını ve eğer olursa Call of Juarez Gunslinger dene. Bunları önce k*rsan oyna denemek için. Kasmayanları imkanın varsa satın al.

Ekran kartınız kötü. Diğerleri nispeten elinden geleni yapar da ekran kartınız sıkıntı. Benim ekran kartım 160 MB Vramli. Sana şunu söyliyim. Şuan oynayamadığım oyunların %90'ı ekran kartı yüzünden. Call of Duty Modern Warfare 3'e kadar dene. Battlefield 2 ve 3 dene. Mount and Blade Warband'da çok yüksek FPS alabilirsin. Onu oynamadıysan mutkala oyna. Left 4 Dead 2 dene. World of Tanks Blitz dene. Call of Juarez'in eski oyunlarını ve eğer olursa Call of Juarez Gunslinger dene. Bunları önce k*rsan oyna denemek için. Kasmayanları imkanın varsa satın al.
hocam pc yi sıfır aldığımda warband açmamıştı ram taktırdım sonradan ama açacağını pek zannetmiyorum left 4 dead serisi mid bir seri tüm oyunu -int cafeler sağolsun- bitirdim battefield için sağol açabildiğimi bilmiyordum call of duty içinde teşekkürler (çokmu boş yaptım?)

hocam pc yi sıfır aldığımda warband açmamıştı ram taktırdım sonradan ama açacağını pek zannetmiyorum left 4 dead serisi mid bir seri tüm oyunu -int cafeler sağolsun- bitirdim battefield için sağol açabildiğimi bilmiyordum call of duty içinde teşekkürler (çokmu boş yaptım?)
Hiç boş yapmadın. Battlefield 3 açmayabilir belki. Açsa da kasabilir. Battlefield 2 şuan satılmıyor. Mecburen korsan indireceksin. Call of Duty de ise, Black Ops 1 kasabilir. Black Ops 2 açılmaz. World at War da kasabilir. Call of Duty 2,4,6,8 belki olursa Black Ops (Cod7) (4,6,8: Modern Warfare serisi). Steamde Mr. Mine diye bir oyun var onu da oynayabilirsin. Redmatch 2 var onu da oyna. İkisi de ücretsiz. Cry of Fear var. Biraz jumpscarelı. Postal 1-2, Portal 1-2, Half Life 1-2 oynayabilirsin. CS 1.6 oynayabilirsin. Asphalt 8-9 oynayabilirsin. (Microsoft Store'dan). Bunları ben oynamıştım. Sen de oynarsın.

Hiç boş yapmadın. Battlefield 3 açmayabilir belki. Açsa da kasabilir. Battlefield 2 şu an satılmıyor. Mecburen korsan indireceksin. Call of Duty de ise, Black Ops 1 kasabilir. Black Ops 2 açılmaz. World at war da kasabilir. Call of Duty 2, 4, 6, 8 belki olursa Black Ops (CoD7) (4, 6, 8: Modern Warfare serisi). Steam'de mr. Mine diye bir oyun var onu da oynayabilirsin. Redmatch 2 var onu da oyna. İkisi de ücretsiz. Cry of fear var. Biraz jumpscarelı. Postal 1-2, portal 1-2, Half-Life 1-2 oynayabilirsin. CS 1.6 oynayabilirsin. Asphalt 8-9 oynayabilirsin. (Microsoft Store'dan). Bunları ben oynamıştım. Sen de oynarsın.

Adamsın hocam.

Geri
Yukarı