HD Graphics 4600 sürücüsünde sarı ünlem

onuksean

Yoctopat
Daha fazla  
Resimde ki gibi bir sorun oluştu. Görüntü yok fanlar çalışıyor sistemde de görünüyor ve düzgün çalışıyor diye belirtiyor ama GPU-Z de bellek görünmüyor. Başka BIOS da denedim düzelmedi. Yardımcı olacak biri var mı?

sürücü.jpeg

Resimde ki gibi bir sorun oluştu. Görüntü yok fanlar çalışıyor sistemde de görünüyor ve düzgün çalışıyor diye belirtiyor ama GPU-Z de bellek görünmüyor. Başka BIOS da denedim düzelmedi. Yardımcı olacak biri var mı?

Eki Görüntüle 1167938

Intel Driver & Support Assistant belki işe yarayabilir hocam. Kesin bir bilgim yok. Bu arada HD Graphics 4600'ü değil AMD Radeon'u göstermişsiniz.

Üzerine gelip Windows Update ile deneyin.

Ben eski laptopumu ufak bir yükseklikten düşürmüştüm sonra 840M ekran kartımda da bu işaret vardı sonradan mavi ekran almaya başladım ekran kartını devre dışı bıraktım o da dahili ekran kartını kullanmış(CS; GO oynuyordum) bir gün PC açılmadı, anladım ki işlemci ekran kartı gitti, haliyle çakılı olduğu için anakartı değiştirtmiştim girmişti o zaman bana 700 TL.

Intel driver & Support assistant belki işe yarayabilir hocam. Kesin bir bilgim yok. Bu arada HD Graphics 4600'ü değil AMD Radeon'u göstermişsiniz.

Evet Radeon'u VII gösterdim çünkü sorun onda, konu konu başlığı yöneticiler sanırım öyle yapmış :)

Üzerine gelip Windows Update ile deneyin.

Sorun Radeon VII hocam çalışıyor ama GPU-Z'de Memory yok.
Arkadaşlar konu başlığı yanlış sorun Radeon VII görüntü gitti onboardan görüntü alınca aygıtta görünüyor GPU-Z'de bilgiler yok driver haliyle yüklemiyor, 1-2 BIOS attım düzelmedi hatta farklı BIOS'lar kod 43 çıkardı orijinal BIOS'una döndüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman Radeon grafik birimi arızalı gözüküyor. Temiz kurulum ile de düzelmezse başka fikrim yok.

Tamamdır hocam. Duruma göre yazarsınız.

Geri
Yukarı