Çözüldü HD Graphics 520 sistem oyunlarda 1 FPS

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yusoft

Decapat
RAM
4gb
SSD veya HDD modeli
ST500LM000-1EJ162
Ekran kartı
Intel® HD Graphics 520
İşlemci
Intel® Core™ i3-6100U CPU @ 2.30GHz
LoL de önceden yüksek FPS alırken şimdi ise 1 FPS alıyorum. LoL'e giriyorum şampiyon seçiyorum, şampiyon seçip oyuna gireceğim zaman kasmaya başlıyor. Önceden FIFA Online 4 de oynuyordum sorunsuz açılıyordu ama şimdi çok kasıyor.
Bu durumun sebebi ne olabilir ne yapmam gerekir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
LoL de önceden yüksek FPS alırken şimdi ise 1 FPS alıyorum. LoL'e giriyorum şampiyon seçiyorum, şampiyon seçip oyuna gireceğim zaman kasmaya başlıyor. Önceden FIFA Online 4 de oynuyordum sorunsuz açılıyordu ama şimdi çok kasıyor.

Windows 8.1'e geç Windows 10 çok fazla RAM yediği için kasma yapar.

Görev yöneticisinde işlemci ve RAM kullanımlarına bakar mısın anormal bir şey görebilecek misin?

Çözüm
Görev yöneticisinde işlemci ve RAM kullanımlarına bakar mısın anormal bir şey görebilecek misin?
4 GB RAM ile normal diyebilirim,
Bir anda RAM kullanımı artmıştır (Windows zaten normalde 4 GB civarı kullanıyor), bu yüzden oyunlara RAM kalmadığından kasıyordur.
Önceden kasmıyordu 120fps sabitliyordum.
Windows 8.1 de bazı oyunlar sıkıntılı oluyormuş. Doğru mu?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-01-22 153804.png
    Ekran görüntüsü 2022-01-22 153804.png
    56,6 KB · Görüntüleme: 26
  • Ekran görüntüsü 2022-01-22 153911.png
    Ekran görüntüsü 2022-01-22 153911.png
    35,7 KB · Görüntüleme: 30

Yeni konular

Geri
Yukarı