HD Graphics Family sistem FIFA 13 kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

AhmetBerkayy

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
  • RAM 4 GB.
  • Ekran kartı: Intel HD Graphics family.
  • VRAM: 110 MB.
  • İşlemci: Intel Celeron 2950M 2 çekirdek.

PC özellikleri bunlardır. FIFA 13 kaldırır mı oynayabilir miyim?
Kaldırmazsa hangi FIFA oyununu oynayabilirim?

Bir uyarı verir. Onu yoksay derseniz oynayabilirsiniz. Aynı özelliklere sahibiz :)

• RAM 4 GB.
  • Ekran kartı: Intel HD Graphics family.
  • VRAM: 110 MB.
  • İşlemci: Intel Celeron 2950M 2 çekirdek.

PC özellikleri bunlardır. FIFA 13 kaldırır mı oynayabilir miyim?
Kaldırmazsa hangi FIFA oyununu oynayabilirim?
Denemeden bir şey demek zor. İşlemciniz küçük araştırmama göre 1.nesil i3 veya i5'e denk. 30FPS açar diye düşünüyorum.

Bir uyarı verir. Onu yoksay derseniz oynayabilirsiniz. Aynı özelliklere sahibiz :)

Yani hocam FIFA 13'te kaç FPS verir (düşük ayarlarda)
Veya FIFA 10, 11, 12 mi indireyim.

Denemeden bir şey demek zor. İşlemciniz küçük araştırmama göre 1.nesil i3 veya i5'e denk. 30FPS açar diye düşünüyorum.

60 FPS almam için hangi FIFA oyununu indirmem gerek.

Yani hocam FIFA 13'te kaç FPS verir (düşük ayarlarda)
Veya FIFA 10, 11, 12 mi indireyim.

60 FPS almam için hangi FIFA oyununu indirmem gerek.
Hocam ekran kartsız o işlemciye göre 60FPS için taaa ne zamanın oyununu yüklemeniz gerekir. 1.şahıs bir oyun değil bu futbol oyunu. 30FPS yeterli olacaktır. 60FPS ile 30FPS arasındaki fark futbol oyunlarında, rekabetçi oyunlara nazaran daha azdır. Hissetmezsiniz o farkı yani.

Kaldırsa bile zevkli oyun deneyimi sunmaz hocam. FIFA 10 deneyin derim.

Teşekkürler.

Hocam ekran kartsız o işlemciye göre 60FPS için taaa ne zamanın oyununu yüklemeniz gerekir. 1.şahıs bir oyun değil bu futbol oyunu. 30FPS yeterli olacaktır. 60FPS ile 30FPS arasındaki fark futbol oyunlarında, rekabetçi oyunlara nazaran daha azdır. Hissetmezsiniz o farkı yani.

Hocam FIFA 10 baksam 60FPS almaz mı?

Teşekkürler.

Hocam FIFA 10 baksam 60FPS almaz mı?
Dediğim gibi internette bu işlemciye dair pek bir şey bulamadım. Tahmin etmek zor. İndirip deneyin. FIFA 10'u ayarları kısarsanız 45-60FPS arası bi değer alırsınız. Sistem gereksinimleri çok düşük. Belki 60FPS alırsınız. Futbol oyunlarının optimizasyonu nasıl bilmiyorum sistem gereksinimlerine göre yorum yapıyorum hocam. Yerinizde olsam FIFA 13 denerdim. Ayarları kısarsanız yüksek FPS'ler alırsınız.

Dediğim gibi internette bu işlemciye dair pek bir şey bulamadım. Tahmin etmek zor. İndirip deneyin. FIFA 10'u ayarları kısarsanız 45-60FPS arası bi değer alırsınız. Sistem gereksinimleri çok düşük. Belki 60FPS alırsınız. Futbol oyunlarının optimizasyonu nasıl bilmiyorum sistem gereksinimlerine göre yorum yapıyorum hocam. Yerinizde olsam FIFA 13 denerdim. Ayarları kısarsanız yüksek FPS'ler alırsınız.
Sağolun Hocam.

Birinci nesil i3 işlemci ve HD Graphics 400 ile kasmadan PES 13 oynamıştım ben.

Hocam bende şu an PES 13 var ama sıktı bende FIFA'ya geçme kararı aldım PES 13 kasmıyor.

Dediğim gibi internette bu işlemciye dair pek bir şey bulamadım. Tahmin etmek zor. İndirip deneyin. FIFA 10'u ayarları kısarsanız 45-60FPS arası bir değer alırsınız. Sistem gereksinimleri çok düşük. Belki 60FPS alırsınız. Futbol oyunlarının optimizasyonu nasıl bilmiyorum sistem gereksinimlerine göre yorum yapıyorum hocam. Yerinizde olsam FIFA 13 denerdim. Ayarları kısarsanız yüksek FPS'ler alırsınız.

Hocam ben ne olur ne olmaz FIFA 12 indireceğim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı