HD Tune Nasıl Kullanılır?

evaemars

Decapat
Dün acaba bilgisayarımın HDD'sinde sorun mu var diye bir soru sormuştum ve oradaki arkadaşlar bana bu programı kullanmamı önerdiler bende öyle yaptım. Ama bir şey anlamadım siz ne olduğunu söyleyebilir misiniz?

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Diskte sorun olup olmadığını anlamak için Health sekmesine bakacaksınız.

Health sekmesinde uyarı olması diskte arıza potansiyeline işaret eder.

Eğer hata varsa disk arızalıdır. Bu durumda veriler yedeklenmelidir ve önemli hiçbir veri diskte tutulmamalıdır.

HD tune indir dedim bilmemneler sitesinden indirdim haklısınız hemen dediğiniz gibi yapıp atıyorum.
Bu tabloya göre diskte bir sorun yok ama bir de Health kısmından tarama yapın. Bir de 11 sene önceki sürümü kim tavsiye etti size?
Recep ağabey sizin dediğinizi indirip health baktım hepsine ok diyor sorun yok herhalde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu eski bir konu ama konu sahibi arkadaşın hakkını geç de olsa teslim etmek lazım bence, çünkü HD Tune'un kendi sitesine girdiğinizde Pro sürümün deneme versiyonu dışında ücretsiz versiyonu indirmek isterseniz hala 2.55 versiyonu tek seçenek olarak çıkıyor. Yani arkadaş muhtemelen kendi sitesine girmiş ama karşısına başka versiyon çıkmamış, haklı olarak bunu indirmiş.

Şimdi ben de aynı programı indirmeye ihtiyaç duydum, Freeware olarak 2.55'ten başka bir sürüm bulamayınca buraya yazmak istedim.

Konu eski bir konu ama konu sahibi arkadaşın hakkını geç de olsa teslim etmek lazım bence, çünkü HD Tune'un kendi sitesine girdiğinizde Pro sürümün deneme versiyonu dışında ücretsiz versiyonu indirmek isterseniz hala 2.55 versiyonu tek seçenek olarak çıkıyor. Yani arkadaş muhtemelen kendi sitesine girmiş ama karşısına başka versiyon çıkmamış, haklı olarak bunu indirmiş.

Şimdi ben de aynı programı indirmeye ihtiyaç duydum, freeware olarak 2.55'ten başka bir sürüm bulamayınca buraya yazmak istedim.

Konu eski olsa da çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı