HD Tune "Writing is disabled" hatası

Öncelikle turbo write özelliğine göre satın alma durumu kişiden kişiye değişir lakin çok büyük dosya indirimi veya yükleme gereği duymadığımdan, satın almam etik olmaz. Önerdiğiniz ssd, daha önce alacağım alternatif ssd arasında bulunuyordu. Bu ssd hem fikir olmamız düşüncemde baya bir etkili oldu.Konu dışı olarak Yanlış anlamazsanız sizlere bu sualim olucak. SAMSUNG Ssd konusunda zirveyi çeken firmalardan bir tanesidir. Burası tartışılmaz buna karşın lakin internette bir ssd markası ürünü var. Bu ssd markasını coğu çevremde bulunan kişiler aralıcılığıyla ve bu işle meşkuliyeti olan insanlar tarafından önerildi. Çeşitli internet platformu ve sayfa yorumlarında olumlu bır dönüş olduğunu gördüm.Sizlerden ricam sadece bu konuda ki meramımı gidermeniz ve bu marka hakkında ki beyanlarınız nelerdir? Lütfen Düşüncelerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim.

Kioxia 240 GB Exceria LTC10Z240GG8 2.5" SATA 3.0 SSD​

Ayrıca HDD Carry aparatı için ilk olarak biraz bakındım ve bilgisayarımın cd-room boyut genişliği (12.7 mm) olarak buldum.Bu direktifler doğrultusunda her iki ürünü bu akşam sipariş verip elime teslim edildikten sonra ürünün montajı sonrası sizlere durumu hakkında bilgi vereceğim.Umarım benim için zorlayıcı değil, kolay bir süreç olur.

O SSD'nin sağlığının hızlı düşmesi ve hızının hızlı düşme gibi sorunları vardı diye biliyorum. Sağlık düşmesi büyük bir sorun değil ama hızının düşmesi büyük bir sorun.

Geri
Yukarı