HD Tune'da test aborted hatası

ErenGenc41

Hectopat
Daha fazla  
1 2 hafta önce bilgisayarım açılmayla ilgili problemler yaşıyordu buradaki konuda belirtmiştim. O sorunu zorla bir şekilde çözdüm dosyalarımı kurtardım ve bilgisayara format attım her şeyi temizledim sildim. Bugün Windows'u kurdum ve drıverlarımı falan yüklerken aklıma disk durumum geldi. HD Tune uygulamasını ındırdım test yapmak için fakat test yapmadı, hata verdi birkaç yere baktım diskin ömrü dolmuş diyor ama şu an kullanabiliyorum. Böyle devam edersem ne olur?

Screenshot_1.png
Screenshot_2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Diski tamir etme kurtarma şansım var mıdır? Kasamda iki tane disk var 500GB'lık olan diskte testler yaptığımds sorunsuz çıktı ona Windows'u kursam 1TB'lık diske sadece oyun vs. şeyleri atarsam ne olur diskin durumu

Diski tamir etme kurtarma şansım var mıdır? Kasamda iki tane disk var 500GB'lık olan diskte testler yaptığımds sorunsuz çıktı ona Windows'u kursam 1TB'lık diske sadece oyun vs. şeyleri atarsam ne olur diskin durumu

Dostum, dikiş tutacağını sanmam o diskin. Sadece oyunları atarsanız performans kaybı, drop yaşama şansınız var. Sık yazma işlemi yaptırdığınızda diski tamamen bozmanız muhtemel.

Geri
Yukarı