HD5450 ve Athlon X2 270 ile neler yaşadım?

OmerBRN

Centipat
Makaleler
1
Yer
Ankara/Mamak
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Core İ5 4460 3.20GHz
GTX960 (2GB) Ekran Kartı
DDR3 8GB 1600MHz RAM
256SSD(SAMSUNG) , 320HDD(WD BLUE)
Gigabyte Z97X Gaming 3
Selam dostlar. Sahura kadar oturmaya karar kıldım fakat canım sıkıldığı için konu yazayım dedim. Dilerseniz başlayayım:

Her ne kadar yeni sistemleri de çok beğensem de eskilerin, ufak çaplı mazinin yeri bende hep ayrıdır. Birkaç gün önce babaanneme misafirliğe gittik. Orada kuzenimle birlikte topladığımız sistem vardı.
HD5450 (1GB), AMD Athlon II X2 270, 2 GB DDR2, 160GB HDD, ASRock N68C GS FX (işlemci olarak elimde FX4100'de var fakat DDR3 RAM olmadan çalıştıramıyorum.). İçinde Windows 7 Home Premium vardı. Performansı, tuhaf bir şekilde gayet yeterliydi. İşlemciye macun sürmemişiz fakat yine de yükte 50 dereceyi geçmedi. MX-4'ü sürünce 30'un üstünü görmedim. Ekran kartı için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim maalesef. Fansız bir model olduğundan ve bakımsız olduğundan bayağı ısınıyordu. Üstüne ufak bir fan yerleştirdim, temizledim ve macun sürdüm. Bayağı fark etti. İçinde GTA 4, ETS 2, Garry's Mod, Half-Life 2, Far Cry ve NFS Underground 2 vardı. Hepsini doya doya oynadım. Çok özlemişim ya. Hele NFS Underground 2 yok mu? Açıkçası Windows 7'den ayrılalı çok olmadığı için onu özlemedim fakat bu oyunlar beni benden aldı.

İşte böyle dostlarım. İnsanın ufak şeylerle bile mutlu olması çok güzel. Sıradaki konum muhtemelen Core 2 Duo ve HD5670 (eski sistemim) hakkında gelir. Okuduğunuz için teşekkür ederim. İyi geceler, iyi sosyaller.

Yeni konular

Geri
Yukarı