HD5570 Valorant FPS

İşletim sistemi
Windows 10

N0rvecli

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Türk Silahlı Kuvvetleri Uz. Çvş. Ad
RAM
8
Ekran kartı
HD5570
İşlemci
AMD 2x 5200+
Merhaba arkadaşlar, HD5570 takılı kasada 1GB olanı Valorant'ta 25 30 arası alıyor sizce normal mi? Ayrıca LoL'de de 30 40 FPS artışı oldu 4350'nin yerine takınca sorun nedir tam olarak anlamadım. Control Center ayarlarında mı sıkıntı var acaba çünkü test videolarını izledigimde boyle değildi.

Merhaba arkadaşlar, HD5570 takılı kasada 1GB olanı Valorant'ta 25 30 arası alıyor sizce normal mi? Ayrıca LoL'de de 30 40 FPS artışı oldu 4350'nin yerine takınca sorun nedir tam olarak anlamadım. Control Center ayarlarında mı sıkıntı var acaba çünkü test videolarını izledigimde boyle değildi.

30 FPS normal bence işlemciniz kötü.

Sistemin tabanı kötü, yoksa HD5570 Valorant'ta 1080P düşük ayarlarda bile 100+ FPS çizecek güce sahip bir ekran kartı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet normal çünkü işlemciniz Valorant için aşırı yetersiz. Valorant işlemci tabanlı bir oyun, HD 5570 normalde düşük grafiklerde akıcı oynatabilir.

Evet normal çünkü işlemciniz Valorant için aşırı yetersiz. Valorant işlemci tabanlı bir oyun, HD 5570 normalde düşük grafiklerde akıcı oynatabilir.

Hocam anakarta (M2N-MX) uygun işlemci bulamadım ki aradım aradım bulamadım en iyi takılacak bunu taktım gıbı.
Yükü ekran kartına bindirmem mümkün mü?

Geri
Yukarı