HD5670 Taktım, Pervanesi Dönmüyor

• Konuyu başlatan pompom3535
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 5B
Kardeş sen buraya ekran kartının linkini at yada resmini çek yükle. Ben 5670 harici güç istemez diye biliyorum. Resim çekip koyarsan daha iyi cevap alırsın.

pompom3535 son kez şu soruları soruyorum : Cevap gelmezse hiç kusura bakma bırakıyorum bu konuyu ben :D

1-Ekrana görüntü geliyor mu ? Geliyor ama sadece ekran kartının pervanesi mi çalışmıyor ?
2-Senin kendi kullandığın ekran kartının marka-model bir linkini at. Sen daha kendi ekran kartında 6 pin güç girişi var mı ona bakamıyorsun :D

PCI girişinden güç alıyor ama bu gücün de bir sınırı var. Zaten 6 pin güç girişini güncel, daha çok performans eğilimli ekran kartlarında 2 ve üzeri sayıda bulunduğunu görürsün.

PCI-E slotları ekran kartı ile sistem arasındaki veri yolu gibidir. Sen şu ekran kartının linkini yolla anlayacağız hangi tas hangi hamam.

Şu sorulara cevap ver artık bir zahmet. Senden çok biz uğraşıyoruz :D

Ben diyorum ekrana görüntü geliyor mu ? Sen diyorsun neden 6 pin güç girişleri var. Olmaz böyle. Sen de biraz yardımcı ol.

VATAN COMPUTER - POWERCOLOR - HD5670 GDDR3 1GB 128Bit ATI Radeon DX11 Ekran Kart

Bu ama burda gözükmüyor, 6 pinlik giriş yeri. Bir de bu ekran kartı kutudan çıkan ekran kartı değil, nasıl oluyor.

Kutudan çıkan ekran kartının pervane görüntüsü bu:

02-big-amd-radeon-hd6670-powercolor.jpg

- - - Güncellendi - - -
http://www.vatanbilgisayar.com/Güç ...wing-serisi-r3/productdetails.aspx?I_ID=44903

- - - Güncellendi - - -
Burak alkanın önerdiği 400 gerçek watt değerini aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı