HD5670 Fan Dönmüyor Ekrana Görüntü Gelmiyor

mymurat1

Hectopat
Yeni Ekran kartı Aldım Bilgisayarım Onboard Ekran kartı vardı Yenisini taktım Fan dönmüyor Ekrana görüntü gelmiyor..

Merhaba ben bu alttaki linkteki konuyla aynı durumda madurum

https://www.technopat.net/forum/masaustu-bilgisayarlar/11805-hd5670-taktim-pervanesi-donmuyor.html

Konuyu baştan sona okudum 6 lı pin kablosu bende mevcud degil baktım psu nun oralara yok ekran kartının kutusundanda cıkmadı ?

Sorunum Ekran Kartını Taktım iyice oturdu fan dönmüyor ve ekrana görüntü gelmiyor.

Ekran Kartım Bu

VATAN COMPUTER - POWERCOLOR - HD5670 GDDR3 2GB/3.8GB 128Bit ATI Radeon DX11 Ekran Kart

Gerekli güç girişlerini takmadan çalışmasını mı bekliyorsun :D Benzinsiz araba mı çalışır ?

PSU'dan gelen molex kabloya çevirici takarak gerekli 4 pin bağlantını yapabilirsin.
Anakart, PCI-E slotu üzerinden yeterli miktarda gücü iletemediği için PSU'dan alır gücü.

adapter-2x-molex-6pin.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam herşeyi yaptım acıldı calıstı kurulumunu yaptım fakat 2gb ekran kartım vardı özelliklerden bakıyorum 2800 mb gösteriyor 799 mb paylaşımlı diyor acaba bi sıkıntı olurmu onboard'ı iptal etmedim /edemedim galiba.. ??

p7ltr.png

MB değerlerine neden bakıyorsunuz? MB önemli değil:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı