HD5670 Taktım, Pervanesi Dönmüyor

• Konuyu başlatan pompom3535
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 5B
Kardeşim 5670 harici güç girişi istemez. Anakartı taktığın anda çalışması lazım. Senin PCI-e slotuna güç gelmiyor olabilir veya anakartla ilgili bir problem olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adama soruyorum cevap vermiyor ki :D Ekrana görüntü mü gelmiyor ? Şikayetin ney ? Anakartta bir problem var gibi gözüküyor ama sen şikayetini adam akıllı söylemiyorsun ki çaresini bulalım :D

Görüntü geliyor ama sadece pervane mi dönmüyor ?

Konuyu açan arkadaşım, bence sen kasayı bilgisayarcıya götür.

Anakarta bir güç kablosunu takmamışsındır belki. Bilgisayar açılıyor mu? Sadece ekran kartı mı görünmüyor? Biraz daha açıklaman gerekecek.

O zaman tam oturtamamışsın slota. Dikkatli bak. Sağdaki klipsi açıp bastırıcan. Bastırınca geri çekilmesi kilitlenmesi lazım o klipsin. Yani varsa. :D Bazı anakartlarda olmuyor ama.

Arkadaşlar şimdi ekran kartının yanında kablo vermediler ama 6 pinlik bi yer var ekran kartında. Ben internette nde baktım ekran kartını adam takıyor ve 6 pinlik yere güç kaynağına yerleştiriyor. Eğer hd 5670 gücünü anakarttan alcaksa neden 6 pinlik bi giriş yapsınlar ekran kartında.

Bakın takıyor:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı