HD6670 Ekran Kartı Nasıl ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

umutbabaaaa

Hectopat
Makaleler
7
Reismami nickli bir arkadaşım var. (Real'den tanışıyoruz)

HD6670 ile
Crysis 3 :High,Very High oynarım diyor. + 20 FPS
Far Cry 3:High,Very High oynarım diyor. +20FPS
GTA 4 :Very High,Gölge 100 oynarım diyor.+20FPS

Ben hayal kurarsın diyorum. Sizce ?

Dandik kartlar uçar gider diye ortaya dökülenlere uyuz oluyorum valla.

Bari bir şey bilseniz ama yok beyin iflas etmiş peki bu adamlar nasıl oynuyor hayali mi? Yukardaki arkadaş realden tanışıyoruz ne demek ?

Adam GTA 4 ile her şey en yüksekte kasmadan oynuyor .GTA IV Graficos extremos en hd 6670 - YouTube
Crysis 3'ü high kasmadan oynuyor.Crysis 3 High Settings | AMD A8 5600K + HD6670 GDDR5 Dual Graphics | Test Performances - YouTube

Battlefield 3 highda kasmadan oynuyor. Hem de 30 36 FPS Battlefield 3 AMD Radeon HD 6670 gameplay (High settings 800p) - YouTube

Şimdi hayalden çıktınız mı ? Hesabınız silinmiştir.

Bari bir şey bilseniz ama yok beyin iflas etmiş peki bu adamlar nasıl oynuyor hayali mi? Yukardaki arkadaş realden tanışıyoruz ne demek ?

Adam GTA 4 ile her şey en yüksekte kasmadan oynuyor .GTA IV Graficos extremos en hd 6670 - YouTube
Crysis 3'ü high kasmadan oynuyor.Crysis 3 High Settings | AMD A8 5600K + HD6670 GDDR5 Dual Graphics | Test Performances - YouTube

Battlefield 3 highda kasmadan oynuyor. Hem de 30 36 FPS Battlefield 3 AMD Radeon HD 6670 gameplay (High settings 800p) - YouTube

GTA 4: Araba sürerken dahi kasıyor. 1440x900'de oynuyor.
Crysis 3: Sistemde CrossFire mevcut. Oynaması gayet normal. 1280x720'de oynuyor.
Battlefield 3: 1280x800 çözünürlük. Peh peh.

Ne şanstır ki o ekran kartını da kullandım zamanında, inceleme şansım oldu.
Yeni çıkan hiçbir oyunu 1280*1024 çözünürlük ve high-ultra çözünürlük ayarlarında donmadan veya büyük oranda kasmadan oynayamıyorum.

Crysis 2'de adamları görmediğim içni çözünürlüğü yükseltiyordum, bu sefer de görüntü donuk donuk geliyordu :D Berbat bir deneyimdi.
HD 6850 ile HD çözünürlük ve High ayarlara ulaştım en sonunda. Maddi imkanı bulduğum gibi 7870'e çıkış yapacağım.

Birde GTA4'de %100 gölgelendirme ile falan oynarım diyen arkadaş kim ise başını oynarsın diyorum özür dileyerek :D
HD 6850 ile açmaya korkuyorum gölgelendirmeyi, neyin kafasında o.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı