HD6670 vs GT 630

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar yardımınız icin saolun yorumlarınız bana yol göster di 5 gün içinde ekran kartı alıcam büyük ihtimal r7 240 alıcam hem ucuz hem az watt degeri istiyor eger uyarsa onu alıcam tekrar arkadaşlar yardımınız için saolun :)

Arkadaşlar yardımınız icin saolun yorumlarınız bana yol göster di 5 gün içinde ekran kartı alıcam büyük ihtimal r7 240 alıcam hem ucuz hem az watt degeri istiyor eger uyarsa onu alıcam tekrar arkadaşlar yardımınız için saolun :)
Ne demek biz herzaman buradayız.

Saçmalık bu dediğiniz.
Öyle birşey olmayacak bence.
Arkadaşım ben kesinlikle olacak mı dedim ? İhtimal var dedim. Olabilir de olmayabilir de. Ne saçmalığından bahsediyorsun sen ? Yazdığım yazıyı iyi oku öyle cevapla. Boş konuşuyosun.

Son düzenleme:
Olamaz öyle birşey.
Saçma.
Pardon da sen dalga mı geçiyosun ? Hala bu konuyu niye uzatıyosun anlamadım ?
Tek söylediğin şu ana kadar saçma kelimesi. Ya yazdığım yazıyı okumuyorsun ya da yaşın tutmuyor anlamamak için elinden geleni yapıyosun. Recep Güngör de bu işten anlamıyor sen mi anlıyorsun ? Neyin olamamazlığından bahsediyorsun anlamadım ? İhtimal demek kesin bir şey mi demek ? Eğer dalga geçicek yer arıyorsan yanlış bulmuşsun. Ve de böyle boş konuşmaya devam edersen cezayı yiyeceksin haberin olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oluyor maalesef. R7 250 2 sistemde de çalışmayınca iade edip yerine ikinci el GTX 550 Tİ almıştım. Geçen senelerde bu şekilde sorun yaşayan çok olmuştu.

Bu arada GT 730 GDDR5 1 GB modeli R7 240'dan daha performanslı testlerde.

Pardon da sen dalga mı geçiyosun ? Hala bu konuyu niye uzatıyosun anlamadım ?
Tek söylediğin şu ana kadar saçma kelimesi. Ya yazdığım yazıyı okumuyosun ya da yaşın tutmuyo anlamamak için elinden geleni yapıyosun. Recep Güngör de bu işten anlamıyo sen mi anlıyosun ? Neyin olamamazlığından bahsediyosun anlamadım ? İhtimal demek kesin bir şey mi demek ? Eğer dalga geçicek yer arıyosan yanlış bulmuşsun. Ve de böyle boş konuşmaya devam edersen cezayı yiyeceksin haberin olsun.

Recep Güngör kim :D
İhtimâl de yok görüntü gelmemesi gibi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı