HD6700M mavi ekran hatası

imcan

Hectopat
Selam, 8 GB RAM. HD6700M ve i7 2670qm işlemcim var. Ama ne zaman oyun oynamak bir şey indirmek istesem mavi ekran verip verip duruyor 7 yaptım 8 yaptım 10 yaptım hiçbir sonuç yok. AMD'nin sitesindede HD6700M ekran kartımın sürücüsü mevcut değil 2015'den kalan en son sürücüyü kullanıyorum. Şu baş belasından nasıl kurtulabilirim?

Screenshot_5.png

Emin olduğunuz zaman dediğim şekilde sürücüleri indirin. Eğer ekran kartını bulursan söyle bana.

Ben elimden geldikçe bulmaya çalıştım ve şu anlık HD 6770M ekran kartının bulabildim.

Emin olduğunuz zaman dediğim şekilde sürücüleri indirin. Eğer ekran kartını bulursan söyle bana.

Ben elimden geldikçe bulmaya çalıştım ve şu anlık HD 6770M ekran kartının bulabildim.
Tamam reis sağol ilgilendiğin için. Yarın ben indirmeyi deniyeyim. Siyah ekrands vs kalırsa güvenli modda amd recovery i açıyoruz zaten
Seri numaraları aynı sanırım birde değilmi çünkü windows 10 dayken direk hd6770m olarak görüyordu amd sitesinde

Ben elimden geldikçe bulmaya çalıştım ve şu anlık HD 6770M ekran kartının bulabildim

Seri numaranı Google üzerinden aratınca bir sonuç bulamadım.

Ben şu an HD 6770M ekran kartını buldum ama işte emin değilim. Siz eminseniz indirin dedim bu kadar.

Seri numaranı Google üzerinden aratınca bir sonuç bulamadım.

Ben şu an HD 6770M ekran kartını buldum ama işte emin değilim. Siz eminseniz indirin dedim bu kadar.
reis ben pc nin altında karekodları okuttum. iki kod çıkıyor
00194402169418
584042-001
autodetectide deniyeyim dedim bulamadım kodunu pc modeli uçtu gitti sanki :D

İnternette aratınca bir şey çıkmıyor.

Artık dump dosyasına göre indireceğiz. Biraz riski olacak.

Son olarak bu ekranı paylaş. Arama çubuğuna "dxdiag" yazacan gene. Sonra bura karşına çıkacak.
1611135610716.png

çok sağol reis ilgilendiğin için
İnternette aratınca bir şey çıkmıyor.

Artık dump dosyasına göre indireceğiz. Biraz riski olacak.

Son olarak bu ekranı paylaş. Arama çubuğuna "dxdiag" yazacan gene. Sonra bura karşına çıkacak.
Eki Görüntüle 844276
Screenshot_2.png

zaten sıkıntı olursa sileriz driverı 10 lite kuracağım çözülmezse

Yok gene çıkmadı. Hp Pavilion dv6 bir sürü model var. Bunların ekran kartı farklı olduğu için yanlış sürücü indirmeyelim.

Ben sana sürücüyü nasıl yapacağını bir önce sayfada anlattım. Yapacaksınız yapın.

İşe yarar. Dump dosyasında aynısı yazıyor. Ben emin olamamıştım.

Burada bulunan siteye göre HD 6770M kullanıyorsun.

1611154999756.png

Sana önceden ekran kartı sürücünü nasıl güncelleyeceğini anlatmıştım.

Eğer ekran kartı sürücünü güncellediğin halde mavi ekran alırsan dump dosyanı paylaşırsın.

İşe yarar. Dump dosyasında aynısı yazıyor. Ben emin olamamıştım.

Burada bulunan siteye göre HD 6770M kullanıyorsun.

Eki Görüntüle 844760

Sana önceden ekran kartı sürücünü nasıl güncelleyeceğini anlatmıştım.

Eğer ekran kartı sürücünü güncellediğin halde mavi ekran alırsan dump dosyanı paylaşırsın.
tamamdır büyük ihtimal ya seri numarası aynı yada ben baştan yanlış driverları yüklemişim otomatik :)

Yeni konular

Geri
Yukarı