HD6850 oyunlarda kasma sorunu

CeyhunZC

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar Geçen Gün Bilgisayara Assassin's Creed 3 Yükledim Fakat Oyunun Kastığını Gördüm Cok Fazla Değil Ama Yinede Kasma Vardı Grafik Ayarlarıda Normal'de En Düşük Zaten Normal Var Ama Yinede Kasıyor Acaba Sistem Desteklemiyor Mu ? Neden Kasıyor Olabilir? Cevaplarınızı Bekliyorum :(

Sistem Bu

Intel(R) Core(TM) 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40Ghz (4 CPUs)
Ram 8 GB
AMD Radeon HD 6800 Series 1 GB 256Bit

Son düzenleyen: Moderatör:
Yahu oyunun orjinalliği ile ne alakası var. Oyunun güncellemesini yaptıysanız sıkıntı yok. Sanki kasma yaşayanların hepsi oyunların orjinal olmadığından kaynaklanıyor. Lütfen düzgün bilgiler verin.

İlgisi var. Korsan yüklediğinde bilgisayarına oyun yüklenirken başka programlar da yüklenebilir. Programlar pcnin yavaşlamasına sebep olma ihtimali var.

Ayrıca emeğe saygı!

Yahu oyunun orjinalliği ile ne alakası var. Oyunun güncellemesini yaptıysanız sıkıntı yok. Sanki kasma yaşayanların hepsi oyunların orjinal olmadığından kaynaklanıyor. Lütfen düzgün bilgiler verin.
Bütün oyunlar korsan olduğu için kasıyor demedim. Orjinal olsaydı güncellemeleri otomatik yapılacaktı. Ama korsan olduğu için kendisi yapması gerek. Lafı sağa sola çekme.

Bütün oyunlar korsan olduğu için kasıyor demedim. Orjinal olsaydı güncellemeleri otomatik yapılacaktı. Ama korsan olduğu için kendisi yapması gerek. Lafı sağa sola çekme.

Benim kurduğum korsan oyunlar kasıyordu. Sonra orijinal kurmaya başladım sorun düzeldi. Her crack farklıdır.

Artık ya demo ya hiç.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı