HD6870 çok ses çıkarıyor

jestere1231231

Hectopat
Merhaba, HD 6870 ekran kartım var. Fan hızı %43'e kadar bir sorun yok ama geçince çok fazla ses çıkıyor. Bunun çözümü var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu doğal bir şey her ekran kartı %50 ve üstüne çıktığında fan sesini arttırır çünkü hızlı dönmeye başlar en iyisi hiç karıştırmayıp fan hızını normale almak %35'di galiba normali.

Bu doğal bir şey her ekran kartı %50 ve üstüne çıktığında fan sesini arttırır çünkü hızlı dönmeye başlar en iyisi hiç karıştırmayıp fan hızını normale almak %35'di galiba normali.
Farklı kart çok fazla kullandım ama fan hızı %50' yi geçtiğinde tofaşla aynı sesi çıkartıyor kasayı koyduğum masa titriyor

Farklı kart çok fazla kullandım ama fan hızı %50'yi geçtiğinde tofaşla aynı sesi çıkartıyor kasayı koyduğum masa titriyor.

Her ekran kartı öyledir. %35 normaldir. %35 hızı önerilen hızdır. Eğer aşarsanız ses çıkarır. Ama sesi boş ver ben biraz daha fazla soğutma ihtiyacı duyuyorum dersen %50'ye çıkart bir problem olmaz. Ama sese takıntın varsa %35'i geçme.

Her ekran kartı öyledir. %35 normaldir. %35 hızı önerilen hızdır. Eğer aşarsanız ses çıkarır. Ama sesi boş ver ben biraz daha fazla soğutma ihtiyacı duyuyorum dersen %50'ye çıkart bir problem olmaz. Ama sese takıntın varsa %35'i geçme.
Reis ne anlatıyon fan %50 ye geldiğinde kasa titriyor. Farklı birsürü kart kullandım hiçbirinde kasam titremesi bişey bilmeden boşa yorum atma.

Geri
Yukarı