Bilgisayarım çok ses çıkarıyor

AdnanHaydaroglu

Picopat
Çok az miktarda RAM ve işlemci kullanmama rağmen bilgisayarım, çok gıcık bir ses çıkarıyor ve bu beni rahatsız ediyor.

Ekran görüntüsü 2021-07-03 133623.png

(Not: Daha önce böyle bir sıkıntı yoktu. Bugün bilgisayarımı açtığımda başladı.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam benim bilgisayarın bir fanı bozuktu aynı sizin dediğiniz gibi ses çıkarıyordu. Fanları teker teker çıkarıp öyle açmayı deneyin bozuk olan fanı değiştirin; veya yağlayın.

Hocam benim bilgisayarın bir fanı bozuktu aynı sizin dediğiniz gibi ses çıkarıyordu. Fanları teker teker çıkarıp öyle açmayı deneyin bozuk olan fanı değiştirin; veya yağlayın.
Hocam benim fanlarım bozuk değil sapasağlam. Benim sorunum bilgisayarı yormamama rağmen hızlı fan sesi çıkartması. 😅 En son bilgisayara saçma sapan yazılımlar yüklemiştim belki ondanda kaynaklı olabilir.

Hocam benim fanlarik bozuk değil sapasağlam. Benim sorunum bilgisayarı yormamama rağmen hızlı fan sesi çıkartması. 😅 En son bilgisayara saçma sapan yazılımlar yüklemiştim belki ondanda kaynaklı olabilir.
Bozulmuş olabilir ondan söyleyeyim dedim. Dediğiniz de olabilir tabii, eğer fanlarınızı yazılım ile kontrol edebiliyorsanız bir kontrol etmenizi öneririm. Belki de gereksiz bir şekilde maksimum hızdalardır.

Bozulmuş olabilir ondan söyleyeyim dedim. Dediğiniz de olabilir tabii, eğer fanlarınızı yazılım ile kontrol edebiliyorsanız bir kontrol etmenizi öneririm. Belki de gereksiz bir şekilde maksimum hızdalardır.
Aynen öyle hocam şu an MSI Afterburnerdan kontrol ettim çok yüksekte çalışıyormuş 😅.

Geri
Yukarı