HD7670M Rust Kaldırır Mı?

Makaleler
1
Daha fazla  
5 yıllık laptobum HP G6 2202-et sahibim. Rust oynamak istiyorum. Ekran kartım HD7670M, 30 FPS üstü oynayabilir miyim? Oynar isem hangi ayarlarda? Ayrıca Dead by Daylight için de cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rust biraz sakat oyun. Eski masaüstü bilgisayarımda oyuna sanırım 35 dakikada bağlanmıştım (7200 rpm hdd ile). Bazıları SSD hariç oynanmaz diyor ya da yüksek sistemin olacak. Sorun bende miydi bilmiyorum ama yeni bilgisayarımda deneyeceğim bir ara. Fakat ben indirene kadar konu çözüme kavuşur. :D

Rust biraz sakat oyun. Eski masaüstü bilgisayarımda oyuna sanırım 35 dakikada bağlanmıştım (7200 rpm hdd ile). Bazıları SSD hariç oynanmaz diyor ya da yüksek sistemin olacak. Sorun bende miydi bilmiyorum ama yeni bilgisayarımda deneyeceğim bir ara. Fakat ben indirene kadar konu çözüme kavuşur. :D
Cevabınız için teşekkürler. İndirince bilgi paylaşabilir misiniz? Peki Dead by Daylight için ne düşünüyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı